بیانیه بسیج دانشجویی دزفول درپی صدورحکم شیخ نمر Reviewed by Momizat on . بسم الرحمن الرحیم با اعدام یک آزادی خواه آزادی نمی میرد بلکه عمیق تر می شود و ریشه در قلب مردم می دواند. صدای یک فرد مسلمان که ندای اسلام ناب همان اسلام هشدارده بسم الرحمن الرحیم با اعدام یک آزادی خواه آزادی نمی میرد بلکه عمیق تر می شود و ریشه در قلب مردم می دواند. صدای یک فرد مسلمان که ندای اسلام ناب همان اسلام هشدارده Rating:
شما اینجا هستید: خانه » فرهنگی ، مذهبی ، تاریخی ، دفاع مقدس ، اجتماعی » بیانیه بسیج دانشجویی دزفول درپی صدورحکم شیخ نمر

بیانیه بسیج دانشجویی دزفول درپی صدورحکم شیخ نمر

بسم الرحمن الرحیم
با اعدام یک آزادی خواه آزادی نمی میرد بلکه عمیق تر می شود و ریشه در قلب مردم می دواند. صدای یک فرد مسلمان که ندای اسلام ناب همان اسلام هشداردهنده و آگاهی دهنده، اسلام قرآن، اسلام پیامبر و اهل بیت (ع) ، اسلام از سرکشی و طاغوت به تنگ آمده را سر می دهد فریاد آزادی انسان هاست که در فضای خفقان بی نظیر عربستان پرچم آزادی، حق، عدالت و کرامت انسانی را بلند کرده است. اعدام وی خلاف قانون، خلاف شرع خلاف عرف و موازین بین المللی است و باید اعدام ملغی گردد.
گناه این شخصیت چیست؟ آیا جز این است که حق را فریاد می زند و ندای حق سر می دهد به راستی باید گفت به کدامین گناه چنین حکمی صادر گردیده همانا خداوند ناظر و شاهد است و پیروزی برای عدالت و حق است که فرموده باطل نابود شدنی و رفتنی است و یا چه خوش و زیبا حکایتی است که می گوید: پایان سیاهی روشنایی است.
جهان اسلام باید چشم باز کند و ببیند و سطحی از کنار این ماجرا عبور نکند چرا که این حرکت حرکتی بر هم زننده اتحاد میان شیعه و سنی است تا افکار عمومی شبه جزیره عربستان را از واقعیت دور کنند و اختلافی بین برادران اهل سنت و شیعه بوجود آورند تا از دشمن اصلی اسلام که استکبار جهانی است دور شویم و به درگیری با یکدیگر و برادرکشی مشغول شویم. شیعه و سنی برادرند و دوست و دشمن را می شناسند آنچه که باید تحلیل شود حرکت دوگانه غرب و سازمان های جهانی است که خود را منادیان آزادی می دانند اما در مقابل این حکم بی شرمانه سکوت کرده اند.
سکوت مجامع بین المللی جای سوال دارد، آنهایی که سنگ آزادی بیان، حقوق بشر، دموکراسی و کرامت انسانی را به سینه می زنند، کجایند که ببینند یک عالم وارسته به جرم سخنان خود در آستانه اعدام قرار دارد! آنهایی که باید اعدام شوند آنانی هستند که در شبه جزیره به داعش و به گروه های تروریستی دلار نفتی می دهند همان هایی که به داعش سلاح می دهند تا مسلمانان را بکشند چه در حلب یا حمص و دمشق و نینوا و یا کوبانی. کدامیک برای اعدام سزاوارترند؟
امت اسلام راه خویش را یافته و با تلاش عده ای فتنه گر و کشور های استعمار گر از صحنه خارج نمی شوند بلکه با اتحاد و برادری در مقابل ظلم و ستم زورگویی و طاغوت با بصیرت می ایستد و تا نابودی همه ی استکبارگران و استثمار کنندگان عالم از صحنه خارج نمی شود
ما دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان خوزستان نیز به نوبه خود این اقدام رژیم دست نشانده سعودی را محکوم می نماییم و به آنها هشدار می دهیم که اعدام یک عالم وارسته موضوعی نیست که به آسانی پایان پذیرد و در صورت وقوع این حادثه خون وی بنیان های لرزان حکومت سعودی را در هم خواد شکست.
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان