همایش شعر عاشورایی در دزفول برگزار شد Reviewed by Momizat on . به گزارش هنردز، در آستانه ماه محرم همایش شعر عاشورایی عصر چهارشنبه با حضور جمعی از شاعران اهل بیت (ع) در سالن شیخ انصاری دانشگاه آزاد دزفول برگزار شد. به گزارش به گزارش هنردز، در آستانه ماه محرم همایش شعر عاشورایی عصر چهارشنبه با حضور جمعی از شاعران اهل بیت (ع) در سالن شیخ انصاری دانشگاه آزاد دزفول برگزار شد. به گزارش Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » همایش شعر عاشورایی در دزفول برگزار شد

همایش شعر عاشورایی در دزفول برگزار شد

به گزارش هنردز، در آستانه ماه محرم همایش شعر عاشورایی عصر چهارشنبه با حضور جمعی از شاعران اهل بیت (ع) در سالن شیخ انصاری دانشگاه آزاد دزفول برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا ‘غلامرضا سازگار’ شاعر و مداح کشوری در این همایش در سخنانی به تشریح ویژگی های شعر عاشورایی پرداخت و گفت:شاعران با سرودن اشعار حماسی نقش مهمی در تشریح حماسه کربلا دارند.
وی افزود:قیام امام حسین (ع) علیه ظلم و ظالمان ، حماسه ای ماندگار در تاریخ است که با زبان شعر بهتر می توان بزرگی و عظمت آنرا توصیف کرد.
سازگار همچنین افزود:شاعران اهل بیت (ع) با سرودن اشعار نقش مهمی در گسترش فرهنگ عاشورا در جامعه دارند.
‘ رحمان نظری ‘ مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول نیز هدف از برگزاری این همایش را ، هم اندیشی شاعران در آستانه ماه محرم عنوان کرد.
در این آیین که با استقبال دانشجویان و شاعران دزفول روبرو شد جمعی از شعرای شرکت کننده اشعار خود را پیرامون واقعه کربلا و قیام امام حسین (ع) سرودند.
همایش شعر عاشورایی به همت حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دزفول برگزار شد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان