نخستین کارگاه تخصصی انجمن سینمای جوان دزفول در سال ۹۳ Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، انجمن سینمای جوان دزفول اعلام کرد: در ادامه فعالیتهای آموزشی و کاربردی خود اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی عکاسی با موضوع " عکا به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، انجمن سینمای جوان دزفول اعلام کرد: در ادامه فعالیتهای آموزشی و کاربردی خود اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی عکاسی با موضوع " عکا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » نخستین کارگاه تخصصی انجمن سینمای جوان دزفول در سال ۹۳

نخستین کارگاه تخصصی انجمن سینمای جوان دزفول در سال ۹۳

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، انجمن سینمای جوان دزفول اعلام کرد: در ادامه فعالیتهای آموزشی و کاربردی خود اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی عکاسی با موضوع ” عکاسی در شهر ” نموده است . شرکت کنندگان در این کارگاه از بین هنرجویان و عکاسان فعال دفتر انتخاب شده تا در یک کارگاه تخصصی سه روزه زیر نظر مدرس خود ،مباحث عکاسی را بصورت کاربردی و جدی تر دنبال نمایند .

مدرس این کارگاه آقای ” محمدرضا صفارزاده ” است که عکاسی را از ۲۵ سال پیش شروع کرده و تابحال چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی در تهران و شهرستانها و حتی خارج از کشور برگزار کرده است.

صفار زاده دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری است .

کارگاه فوق ازنهم  مهرماه سال جاری و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار گردید که روز دوم کارگاه شرکت کنندگان به یک اردوی یک روزه در سطح شهر رفته و زیر نظر مدرس خود اقدام به عکاسی کردند.همچنین در روز سوم کارگاه،مدرس به اتفاق شرکت کنندگان عکس ها را بررسی کرده و از بین حدود ۳۰۰۰ عکس،عکس های با کیفیت تر را انتخاب کرده تا در یک نمایشگاه گروهی در معرض دید علاقه مندان قرار گیرد .

نخستین کارگاه تخصصی انجمن سینمای جوان دزفول در سال 93 نخستین کارگاه تخصصی انجمن سینمای جوان دزفول در سال 93 نخستین کارگاه تخصصی انجمن سینمای جوان دزفول در سال 93

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان