همایش اختراعات و نوآوری انجمن علمی پژوهشی در دزفول برگزار گردید Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، همایش اختراعات و نوآوری انجمن علمی پژوهشی سایبرهندس با همکاری انجمن علمی برق دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در روز دوشنبه تار به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، همایش اختراعات و نوآوری انجمن علمی پژوهشی سایبرهندس با همکاری انجمن علمی برق دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در روز دوشنبه تار Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » همایش اختراعات و نوآوری انجمن علمی پژوهشی در دزفول برگزار گردید

همایش اختراعات و نوآوری انجمن علمی پژوهشی در دزفول برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، همایش اختراعات و نوآوری انجمن علمی پژوهشی سایبرهندس با همکاری انجمن علمی برق دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در روز دوشنبه تاریخ ۲۸ مهرماه ۱۳۹۳ از ساعت ۱۲ در محل سالن جلسات معاونت فرهنگی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار گردید.
ابتدا خانم دکتر عاطفه پورجاهد عضو محترم هیئت علمی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در موضوعات مرتبط با نوآوری و کارآفرینی سخنانی چند ایراد نمودند. سپس این مراسم با سخنان دبیر انجمن علمی، پژوهشی سایبرهندس جناب آقای مجتبی والی پور با سخنانی کوتاه و همراه با پخش کلیپ ادامه یافت و ایشان با ذکر این نکته که همواره بدون مرز فکر کنید سخنان خود را پایان دادند. سپس خانم سیده نرگس مهدیان زاده دبیر انجمن علمی دانشجویی برق از توانایی های دانشجویان این دانشگاه و عدم استفاده از تمام ظرفیت ها و توانمندی های این دانشجویان در این دانشگاه صحبت کردند. و در آخر نیز جناب آقای احسان نعیمی فرد ، مدیر بخش اختراعات و نوآوری سایبرهندس در مورد موضوعاتی چون نحوه ایده سازی و تکمیل ایده، نحوه پیاده سازی و ساخت ایده، نحوه ثبت ملی اختراع و دریافت گواهی نامه ثبت اختراع، این برنامه را به پایان رساندند. هدف از برگزاری این همایش ترغیب دانشجویان به کارهای پژوهشی و عملی بود که با توجه به صنعتی بودن دانشگاه، برگزاری چنین گردهمایی و همایش هایی یک ضرورت محسوب می شود. برای ارتباط با بخش اختراعات و نوآوری سایبرهندس لطفا از طریق ایمیل invention@jsu.ac.ir اقدام فرمایید.
احسان نعیمی

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان