شارژ کتابخانه های سیار و بازدید پرسنل پایگاه چهارم شکاری از اداره کتابخانه عمومی Reviewed by Momizat on . شارژ کتابخانه های سیار (تاکسی های درون شهری ) + بازدید پرسنل پایگاه چهارم شکاری در دومین روز از هفته کتاب تاکسی های سازمان اتوبوسرانی به کتاب و پلاکارد تبریک هف شارژ کتابخانه های سیار (تاکسی های درون شهری ) + بازدید پرسنل پایگاه چهارم شکاری در دومین روز از هفته کتاب تاکسی های سازمان اتوبوسرانی به کتاب و پلاکارد تبریک هف Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » شارژ کتابخانه های سیار و بازدید پرسنل پایگاه چهارم شکاری از اداره کتابخانه عمومی

شارژ کتابخانه های سیار و بازدید پرسنل پایگاه چهارم شکاری از اداره کتابخانه عمومی

شارژ کتابخانه های سیار (تاکسی های درون شهری ) + بازدید پرسنل پایگاه چهارم شکاری

در دومین روز از هفته کتاب تاکسی های سازمان اتوبوسرانی به کتاب و پلاکارد تبریک هفته کتاب مزین شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، در ساعت اولیه صبح امروز یکشنبه در دومین روز از بیست و دومین دوره هفته کتاب، اداره کتابخانه های عمومی میزبان پرسنل سازمان تاکسیرانی بود.  آقای صفارزاده رئیس سازمان تاکسیرانی دزفول به همراه تعدادی از رانندگان زحمت کش جهت در یافت کتابهایی اهدایی اداره کتابخانه های عمومی در کتابخانه عمومی رودبند حاضر شدند.

مهران پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه معرفی کتب از سوی رانندگان به مسافرین  هدف خود از این طرح را استفاده حداکثری و مفید مردم در زمان رسیدن به مقصد در تاکسی های بین شهری و فراگیرنمودن مطالعه با دسترسی آسان عنوان کرد. همچنین از رانندگان دعوت نمود تا در هفته کتاب به همراه خانواده های خود به عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی درایند.

آقای علیرضا شیری مسئول واحد فرهنگی اداره کتابخانه های عمومی گفت به دلیل ارتباط زیاد رانندگان با عموم مردم و تاثیرگذاری آنها در ایجاد عادت مطالعه  به ارائه توضیحاتی در خصوص معرفی طرح به مسافرین وهمچنین ارائه گزارشی از استفاده و نظرات مسافرین پرداخت.

صفارزاده ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب از اداره کتابخانه های عمومی به دلیل نگاه ویژه به رانندگان تاکسی ها و اهمیت نقش آنها در ترویج عادت مطالعه، به تشویق رانندگان در خصوص همکاری در این طرح پرداخت.

بعد از اهدای کتاب  و نصب پلاکارهای تبریک هفته کتاب ، رانندگان در سطح شهر پخش و به محل کار خود عزیمت نمودند.

همچنین۴۰ نفر از پرسنل پایگاه چهارم شکاری به بازدید از کتابخانه عمومی رودبند پرداختند و ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص بخشهای مختلف کتابخانه توسط کتابدار رودبند، ضمن پذیرایی از آنها کلیپی در خصوص روشهای عادت به مطالعه  و روشهای مطالعه صحیح برای حاضرین بازگو شد.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان