پیام تسلیت برای درگذشت استاد قطب Reviewed by Momizat on . درگذشت جانگذاز هنرمند پیشکسوت موسیقی شهرستان دزفول استاد سیدحسن قطب را به جامعه فرهنگی و هنری به ویژه اهالی موسیقی دزفول تسلیت عرض می نماییم. آرزوی مغفرت و آمرز درگذشت جانگذاز هنرمند پیشکسوت موسیقی شهرستان دزفول استاد سیدحسن قطب را به جامعه فرهنگی و هنری به ویژه اهالی موسیقی دزفول تسلیت عرض می نماییم. آرزوی مغفرت و آمرز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » بخش های هنری » موسیقی » پیام تسلیت برای درگذشت استاد قطب

پیام تسلیت برای درگذشت استاد قطب

استاد سیدحسن قطب - هنردز - دزفول - خوزستان - موسیقی

درگذشت جانگذاز هنرمند پیشکسوت موسیقی شهرستان دزفول استاد سیدحسن قطب را به جامعه فرهنگی و هنری به ویژه اهالی موسیقی دزفول تسلیت عرض می نماییم. آرزوی مغفرت و آمرزش برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای خانواده وی از درگاه خداوند متعال آرزومندیم.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و مدیریت سایت خبری تحلیلی هنردز

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

دیدگاه (3)

 • عباس عبادی

  از شمار دو چشم یک تن کم
  وز شمار خرد هزاران بیش
  درگذشت هنرمند وارسته و بی ادعا استاد حسن قطب را از طرف خودم و تمامی دوستانم در انجمن شعر دزفول به خانواده ی بزرگ قطب و هنرمندان و هنردوستان فرهیخته تسلیت عرض میکنم.
  از طرف انجمن شعر دزفول
  عباس عبادی

 • امیر v

  در گذشت استاد بزرگ تار ایران به همه دوستان اشانایان و وابستگان تسلیت عرض کرده واقعا غم بزرگی هست زود بار سفر رو بستی استاد ….

 • عادل بلوك

  درگذشت استاد سید حسن قطب این عزیز تازه سفر کرده و گرانقدر را به تمامی اهالی موسیقی و هنرمندان و خانواده محترم ایشان و تمامی دوستان و اشنایان ایشان صمیمانه تسلیت عرض میکنم رحمت الهی نثار روحش باد ، روحش شاد یادش گرامی

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان