پیام تبریک محمدرضا خردمند به سیدمرتضی سبزقبا برای اکران فیلم “آن ها” در آلمان Reviewed by Momizat on . محمدرضا خردمند در پیامی موفقیت کسب شده توسط فیلم "آن ها" را به کارگردان این اثر "سید مرتضی سبزقبا" تبریک گفت. متن این پیام به این شرح است: «خدا را شکر می‌کنم در محمدرضا خردمند در پیامی موفقیت کسب شده توسط فیلم "آن ها" را به کارگردان این اثر "سید مرتضی سبزقبا" تبریک گفت. متن این پیام به این شرح است: «خدا را شکر می‌کنم در Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » بخش های هنری » فیلم ، انیمیشن ، تلویزیون ، سینما » پیام تبریک محمدرضا خردمند به سیدمرتضی سبزقبا برای اکران فیلم “آن ها” در آلمان

پیام تبریک محمدرضا خردمند به سیدمرتضی سبزقبا برای اکران فیلم “آن ها” در آلمان

پیام تبریک محمدرضا خردمند به سیدمرتضی سبزقبا - هنردز

محمدرضا خردمند در پیامی موفقیت کسب شده توسط فیلم “آن ها” را به کارگردان این اثر “سید مرتضی سبزقبا” تبریک گفت.

متن این پیام به این شرح است:

«خدا را شکر می‌کنم در روزهایی که سینمای ایران تمام تلاش خود را برای رقابت با آثار خارجی می کند، فیلم «آن ها» بعد از جایزه های ارزشمندی که در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی کسب کرده بود این بار هم موفقیت بزرگی را کسب کرد و “آن ها” ساخته ی سید مرتضی سبزقبا در شهر کلن آلمان به نمایش درآمد.

سینمای نجیب ایران ثابت کرده که اگر با مدیریتی مبتنی بر تدبیر و دوراندیشی همراه باشد، می‌تواند الگوهایی موفق و جریان ساز را به سینمای دنیا و مخاطبان تشنه حقیقت و عدالت و اخلاق عرضه کند. دفاع تمام قد حوزه هنری از فیلم‌های سالم و نجیب، مسیر سینمای اخلاق مدار را هموارتر از گذشته کرده است.

اینجانب موفقیت کسب شده را به شما هنرمند، دوست و همکار خوبم “سیدمرتضی سبزقبا” و گروه سازنده سختکوش فیلم تبریک می‌گویم و امیدوارم همیشه موفق و پایدار باشید.»

مدیر گروه فرهنگی هنری هنردز
محمدرضا خردمند

 

مطلب مرتبط: پیام تبریک محمدرضا خردمند به سیدمرتضی سبزقبا برای اکران فیلم “آن ها” در آلمان

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان