مجموعه داستان کوتاه « بذاربهت شلیک کنن» از بهزادنژاداحمدی منتشرشد. Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری دزفیل در مصاحبه با خانم مقدم مسئول کانون ادبیات داستانی دزفول این کتاب که شامل ۱۷ داستان کوتاه می باشد؛ که جهان ذهنی نویسنده راپیش روی مخاط به گزارش پایگاه خبری دزفیل در مصاحبه با خانم مقدم مسئول کانون ادبیات داستانی دزفول این کتاب که شامل ۱۷ داستان کوتاه می باشد؛ که جهان ذهنی نویسنده راپیش روی مخاط Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » مجموعه داستان کوتاه « بذاربهت شلیک کنن» از بهزادنژاداحمدی منتشرشد.

مجموعه داستان کوتاه « بذاربهت شلیک کنن» از بهزادنژاداحمدی منتشرشد.

به گزارش پایگاه خبری دزفیل در مصاحبه با خانم مقدم مسئول کانون ادبیات داستانی دزفول این کتاب که شامل ۱۷ داستان کوتاه می باشد؛ که جهان ذهنی نویسنده راپیش روی مخاطب به نمایش می گذارد؛وشامل داستانهای سال هشتاد تا هشتادو پنج این نویسنده می باشند.

IMG-20141203-WA0000-1

در این مجموعه ده تا از داستانها با مضمون جنگ و۷تای دیگر مضمونی اجتماعی دارند. البته بیشتر داستانهای جنگ بازاویه اول شخص روایت می شوند وشامل افرادی هستند که بی واسطه درگیر خشونت وبی رحمی جنگ شده اند. تاجایی که در برخی از داستانهای این مجموعه راوی ها کشته شده اند وبعد ازشهادت ،همچنان داستان خودراروایت می کنند.

نویسنده انتخاب جنگ رابه این دلیل که جنگ هنوز درذهن ماادامه دارد بیان می کند

پیش ازاین، مجموعه شعری بنام ” نام ماه ونام تو” توسط انتشارات گفتمان ازاین نویسنده منتشر شده است و همچنین مجموعه شعر ” نیمکت های بدون پارک” ومجموعه ی دیگری از داستان کوتاه در دست انتشار دارند.

در پایان یادآور می شود: این کتاب در۹۸ صفحه،وبا قیمت ۶۰۰۰تومان توسط انتشارات نیلوفران منتشر شده وبه بازار عرضه شده است.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان