برگزاری سخنرانی علمی با موضوع لاک پشت فراتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول Reviewed by Momizat on . به مناسیت هفته پژوهش سخنرانی علمی با موضوع لاک پشت فراتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار شد. به گزارش اخبار فرهنگی دزفول(هنردز) به نقل از شبکه خبری دز، به مناسیت هفته پژوهش سخنرانی علمی با موضوع لاک پشت فراتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار شد. به گزارش اخبار فرهنگی دزفول(هنردز) به نقل از شبکه خبری دز، Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » برگزاری سخنرانی علمی با موضوع لاک پشت فراتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول

برگزاری سخنرانی علمی با موضوع لاک پشت فراتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول

به مناسیت هفته پژوهش سخنرانی علمی با موضوع لاک پشت فراتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار شد.

به گزارش اخبار فرهنگی دزفول(هنردز) به نقل از شبکه خبری دز، در این سخنرانی علمی دکتر براتی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول به همکاری دانشگاه و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول در معرفی محیط زیست و مسائل علمی آن اشاره و آمادگی دانشگاه را در زمینه تحقیقات پژوهشی اعلام کرد.
همچنین فرهاد قلی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول با گرامیداشت هفته پژوهش گفت : دلیل بسیاری از بحران‎های محیط زیستی کشور فقدان پژوهش های لازم و با بی توجهی به دستاوردهای پژوهشی است و محیط زیست نیازمند پژوهش های علمی بیشتر است .
در ادامه خانم دکتر غفاری عضو هیأت علمی دانشگاه کردستان و از مؤسسه خزنده شناسان پارس سخنرانی علمی خود را پیرامون گونه در خطر انقراض لاک پشت فراتی ارائه کرد و به پرسش‌های شرکت‎کنندگان و محیط‎بانان پاسخ های لازم را ارائه نمود.
در این سخنرانی علمی اساتید دانشگاه ، دانشجویان ، انجمنهای غیر دولتی محیط زیست ، کارشناسان و محیط بانان ادارات حفاظت محیط زیست شمال خوزستان شرکت داشتند .

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان