مهندس کرمی نژاد: مسقف کردن بازار خراطان در دست اجراست Reviewed by Momizat on . [caption id="attachment_3195" align="alignnone" width="444"] مهندس كرمی نژاد - هنردز[/caption] به گزارش سایت خبری هنردز، شهردار دزفول در حاشیه بازدید از بازار خ [caption id="attachment_3195" align="alignnone" width="444"] مهندس كرمی نژاد - هنردز[/caption] به گزارش سایت خبری هنردز، شهردار دزفول در حاشیه بازدید از بازار خ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » مهندس کرمی نژاد: مسقف کردن بازار خراطان در دست اجراست

مهندس کرمی نژاد: مسقف کردن بازار خراطان در دست اجراست

مهندس کرمی نژاد: مسقف کردن بازار خراطان در دست اجراست - هنردز

مهندس کرمی نژاد – هنردز

به گزارش سایت خبری هنردز، شهردار دزفول در حاشیه بازدید از بازار خراطان گفت: حفظ و نگهداری بازار تاریخی خراطان بعنوای یکی از قدیمی ترین بازارهای دزفول که هنوز از پویایی و رونق زیادی برخوردار است، یکی از اهدف مهم شهرداری است.

مهندس کرمی نژاد گفت ساماندهی و یکسان سازی دسترسی پیاده روی این بازار یکی از طرح هایی است که چندی است از سوی شهرداری در حال اجراست.

طول گذر این بازار حدود ۱۸۰ متر است که حدود ۸۰ متر آن تاکنون مسقف شده است و اقداماتی از قبیل برداشت آسفالت، هدایت آبهای سطحی، احداث کفپوش،نصب صفحات بیس پلیت و فنداسیون، نصب پایه های فلزی، اجرای تاسیسات برقی ، بدنه سازی و مرمت و بازسازی تعدادی از اماکن تجاری و تاریخی انجام شده که اعتبار این پروژه بالغ بر ۷ میلیارد ریال پیش بینی سده است.

مهندس کرمی نژاد خاطر نشان کرد پیمانکار این پروژه سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری دزفول می باشد که تاکنون حدود ۵ میلیارد ریال هزینه شده و امیدواریم این پروژه تا یک ماه دیگر تکمیل و اتمام گردد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان