همایش قصه‌گویی «قصه‌های آسمانی» در دزفول برگزار شد Reviewed by Momizat on . همایش قصه‌گویی «قصه‌های آسمانی» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول برگزار شد. به گزارش سایت خبری تحلیلی هنرمندان دزفول (هنردز) به نقل از خبرگز همایش قصه‌گویی «قصه‌های آسمانی» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول برگزار شد. به گزارش سایت خبری تحلیلی هنرمندان دزفول (هنردز) به نقل از خبرگز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » همایش قصه‌گویی «قصه‌های آسمانی» در دزفول برگزار شد

همایش قصه‌گویی «قصه‌های آسمانی» در دزفول برگزار شد

همایش قصه‌گویی «قصه‌های آسمانی» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول برگزار شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی هنرمندان دزفول (هنردز) به نقل از خبرگزاری فارس از دزفول، مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول صبح امروز در جمع اعضای این کانون اظهار کرد: همزمان با سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و تقارن آن با شب یلدا همایش قصه‌گویی «قصه‌های آسمانی» با موضوع داستان‌هایی از زندگی حضرت محمد(ص) و حضرت علی(ع) و داستان‌های پیامبران الهی همچون یونس و سلیمان و… با حضور اعضای کودک و نوجوان و والدین آن‌ها در کانون برگزار شد.
سعید گل گل افزود: در این همایش کتاب «محمد رسول‌الله» نوشته دمی «نویسنده آمریکایی و غیرمسلمان» توسط عضو نوجوان پسر معرفی شد و اعضا با وقایع مهمی از تاریخ اسلام «مانند هجرت، معراج پیامبر، ماجرای غدیر و…» آشنا شدند.
این مسئول فرهنگی، شعرخوانی با موضوع امام رضا(ع) و رسول اکرم(ص) را از دیگر برنامه‌های این همایش معرفی کرد و گفت: بچه همچنین در این برنامه با حضور کارگاه‌های هنری نام مبارک پیامبر اعظم(ص) را با تکنیک کلاژ و ماسه‌های رنگی نگارش کردند.
به گزارش خبرگزاری فارس، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با دارا بودن ۵۲ مرکز فرهنگی هنری، ثابت، سیار و پستی در سطح استان، بیش از ۴۰ فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی و مذهبی را برای مخاطبان کودک و نوجوان ارائه می‌کند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان