منبع آب روستای ابوالحسن توسط بسیج سازندگی سپاه دزفول به بهره برداری رسید Reviewed by Momizat on . با حضور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج)  خوزستان: منبع آب روستای ابوالحسن توسط بسیج سازندگی سپاه دزفول به بهره برداری رسید منبع آب روستای ابوالحسن از جمله پروژه ه با حضور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج)  خوزستان: منبع آب روستای ابوالحسن توسط بسیج سازندگی سپاه دزفول به بهره برداری رسید منبع آب روستای ابوالحسن از جمله پروژه ه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » منبع آب روستای ابوالحسن توسط بسیج سازندگی سپاه دزفول به بهره برداری رسید

منبع آب روستای ابوالحسن توسط بسیج سازندگی سپاه دزفول به بهره برداری رسید

با حضور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج)  خوزستان:

منبع آب روستای ابوالحسن توسط بسیج سازندگی سپاه دزفول به بهره برداری رسید

منبع آب روستای ابوالحسن از جمله پروژه های محرومیت زدایی سپاه دزفول با حضور فرمانده لشکر ۷ حضرت ولی عصر(عج) سپاه خوزستان به بهره برداری رسید.
صبح روزچهار شنبه ۲۴ دی ماه با حضور فرمانده ساه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان و تعدادی از فرماندهان نظامی و  مسئولین شهری منبع آب روستای ابوالحسن  بخش سردشت دزفول از جمله پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه دزفول  به بهره برداری رسید.
سردار “حسن شاهوار پور” در این آیین با بیان اینکه هزینه های این پروژه را قرارگاه قرب کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت کرده است  گفت: این پروژه از جمله پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه پاسداران و سرآغازی برای خدمت رسانی به ساکنان مناطق محروم این منطقه است که تداوم خواهد داشت.
وی با اشاره به اجرای طرح آبرسانی به روستای ابوالحسن در ارتفاعات زاگرس توسط قرارگاه قرب کوثر و بسیج سازندگی، بیان کرد: موقعیت جغرافیای و صعب العبور بودن منطقه و از طرفی نیز مردم منطقه به آب سبب اهمیت ان پروژه شده است.
فرمانده سپاه خوزستان اجرای چنین طرح هایی در دولت تدبیر و امید با هدف گسترش امید به زندگی و کاهش محرومیت را لازم و ضروری دانست و تصریح کرد: بسیج سازندگی با کمک استاندار خوزستان و مسوولان دستگاههای اجرایی شهرستان دزفول مشکلات اهالی مناطق محروم دزفول در بخش های سردشت و شهیون در زمینه جاده، آب، بهداشت و درمان و نیز کمبود فضای آموزشی را برطرف کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول نیز در این آیین از اجرای ۱۲ طرح آبرسانی در مناطق محروم و دور افتاده دزفول به همت بسیج سازندگی خبر داد و گفت: عملیات بهسازی ۱۲ چشمه توسط بسیج سازندگی در بخش سردشت و شهیون دزفول آغاز و تاکنون شش چشمه بهسازی شده و عملیات به سازی ۶ چشمه دیگر در حال انجام است.
سرهنگ پاسدار “عبدالامیر محتشمی راد” همچنین افزود: طرح آبرسانی به روستای ابوالحسن در راستای محرومیت زدایی از این منطقه گردشگری مهرماه امسال توسط بسیج سازندگی آغاز شده و ظرف مدت دو ماه مخزن ۱۰۰ هزار لیتری آن به بهره برداری رسید.
“محمدرضا رحمتی مهر” مدیر آب و فاضلاب روستایی دزفول نیز از اجرای طرح آبرسانی به ۱۳ روستای محروم این شهرستان در بخش های سردشت و شهیون خبر داد و گفت: با احداث مخزن ذخیره آب ۱۰۰ هزار لیتری بر روی ارتفاعات مشرف بر روستای ابوالحسن بخش سردشت و بازسازی چشمه و بخشی از خط انتقال ۳۷ خانوار ساکن در این روستا از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان