۲۰۰۰ طرح عمرانی توسط بسیج سازندگی سپاه خوزستان در دست اجراست Reviewed by Momizat on . مصاحبه باسردارشاهواردرخصوص طرحهای عمرانی فرمانده سپاه خوزستان ۲۰۰۰ طرح عمرانی توسط بسیج سازندگی سپاه خوزستان در دست اجراست فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان مصاحبه باسردارشاهواردرخصوص طرحهای عمرانی فرمانده سپاه خوزستان ۲۰۰۰ طرح عمرانی توسط بسیج سازندگی سپاه خوزستان در دست اجراست فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار خوزستان » ۲۰۰۰ طرح عمرانی توسط بسیج سازندگی سپاه خوزستان در دست اجراست

۲۰۰۰ طرح عمرانی توسط بسیج سازندگی سپاه خوزستان در دست اجراست

مصاحبه باسردارشاهواردرخصوص طرحهای عمرانی

سردار - هنردز

فرمانده سپاه خوزستان
۲۰۰۰ طرح عمرانی توسط بسیج سازندگی سپاه خوزستان در دست اجراست
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان  چهارشنبه ۲۴دی ماه در حاشیه بهره برداری از مخزن ۱۰۰ متر مربعی روستای ابوالحسن بخش سردشت دزفول در جمع خبرنگاران این طرح ها را از جمله طرح های محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه خوزستان دانست و گفت: بهسازی چشمه ها، آبرسانی، ساماندهی مزار شهدا ، احداث خانه عالم ، تعمیر مساجد و احداث سرویس بهداشتی از جمله اقداماتی است که در دستور کار بسیج سازندگی سپاه خوزستان در مناطق محروم است.
سردار “حسن شاهوارپور” با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری به توجه در مناطق محروم افزود:طرح های مذکور در مناطق محروم ، دور افتاده و صعب العبور استان خوزستان با تامین اعتبار از سوی قرارگاه قرب سپاه پاسداران توسط سازمان بسیج سازندگی در دست اجرا می باشد.
فرمانده سپاه خوزستان از احداث بیمارستان صحرایی در مناطق محروم این استان برای ارایه خدمات درمانی به بیماران خبر داد و گفت:طرح ارایه خدمات درمانی به ساکنان مناطق دور افتاده شهرستان دزفول در بخش های سردشت و شهیون نیز در نظر گرفته شده که بزودی اجرا می شود. سردار شاهوار پور افزود:قرارگاه قرب سپاه پاسداران مصمم است تا خلاءهای محرومیتی را در سطح استان خوزستان با جدیت پیگیری و مرتفع نماید.
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان همچنین در سفر یکروزه به روستای محروم ابوالحسن بخش سردشت در دیدار با خانواده شهید ” علی یار دودانگه “گفت:عزت و عظمت امروز نظام اسلامی به برکت خون شهدا بدست آمده است. وی گفت:شهید علی دودانگه در دوران دفاع مقدس از منطقه ای محروم و دورافتاده عازم جبهه های نبرد شد و در دفاع از ارزش های اسلام به شهادت رسید. سردار شاهوار پور بر خدمات رسانی به ساکنان مناطق محروم تاکید کرد و اظهار داشت: بسیج سازندگی تمام تلاش خود را برای رفع محرومیت از بخش سردشت و شهیون بکار خواهد گرفت.

 

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان