بهانه هایی واهی، برای لغو کنسرتی عالی ؟! Reviewed by Momizat on . "فرهاد جاموسی" عضو شوراي شهر و مسئول کمیسیون خدمات شهری، سخنگوی ايثارگران، مسئول بازرسي و رسيدگي به شکايات فرمانداری دزفول: موسیقی، یکی از راه های رسیدن به خداس "فرهاد جاموسی" عضو شوراي شهر و مسئول کمیسیون خدمات شهری، سخنگوی ايثارگران، مسئول بازرسي و رسيدگي به شکايات فرمانداری دزفول: موسیقی، یکی از راه های رسیدن به خداس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » بهانه هایی واهی، برای لغو کنسرتی عالی ؟!

بهانه هایی واهی، برای لغو کنسرتی عالی ؟!

“فرهاد جاموسی” عضو شورای شهر و مسئول کمیسیون خدمات شهری، سخنگوی ایثارگران، مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات فرمانداری دزفول: موسیقی، یکی از راه های رسیدن به خداست. از گفتن واقعیت ها هراسی نیست، شجاع باشیم. آنچه دزفول را دچار مشکل می کند انسان های دوزیست است؛ رو در رو صحبت کنیم که هم انسانیت است و هم اسلامیت.

معصومیت از دست رفته دزفول

بهانه هایی واهی، برای لغو کنسرتی عالی

فرهاد جاموسی - هنردز

فرهاد جاموسی

«لغو کنسرت»  واژه ای که شاید برای مردم دزفول تکراری باشد اما هر بار شنیدنش، داغ دلی را کهنه و حسرت هایی را تازه تر می کند. شهری که به هنرپروری معروف و موسیقی آن به گوش جهانیان نیز رسیده است شاید این روزها به یک شهر طلسم شده و یک کابوس برای اهالی موسیقی مبدل شده است. طلسم و کابوسی که در پس آنها یک مظلومیت بزرگ نهفته شده است.

به گزارش هنردز در روزهایی که برگزاری کنسرت موسیقی درتمام شهرهای کشور یکی از ساده ترین و آسان ترین برنامه های فرهنگی محسوب می شود گویا دزفول از این قائله مستثنا شده و برخی با دلایل و بهانه های واهی که هر کسی می داند توجیه پذیر نیستند، این حق را از مردمی که تشنه چنین برنامه های تفریحی و هنری هستند می گیرند، بی آنکه به عواقب و آثار زیان باری که این تصمیم می تواند به فرهنگ آن شهر برساند، فکر کنند. چندروزی می شد که زمزمه های حضور رضا صادقی، خواننده مطرح موسیقی کشور در دزفول موجی از خوشحالی را بین عموم شهروندان سرازیر کرده بود. خبری که هرچند به درخواست متولیان آن برای جلوگیری از ایجاد حاشیه خیلی رسانه ای نشد اما همه امیدوار بودند کلاغ قصه ها پایان خوشی را برای این خبر رقم بزند، اما زهی خیال باطل. چرا که  در این میان، بودند کسانی که تلاش های  چندماهه و خستگی ناپذبر گروهی هنری را که بدون پشتوانه مالی و صرفاً به دلیل پیگیری یکی از مطالبات اصلی مردم که همان برگزاری کنسرت برای فراموشی تلخی های گذشته در این زمینه است را نادیده گرفته و هر یک با اهداف خود سنگ انداختند، تا دقیقا چند روز مانده به روز اجرا، کوه بهانه ها مانعی شود برای تحقق این امر…

بی تدبیری برخی مسئولان دلیل لغو کنسرت بود

وقتی تاریخ اسلام را مطالعه می کنیم به داستان جالبی بر می خوریم. مسلم بن عقیل، سفیر امام حسین(علیه السلام) در ابتدای ورود به کوفه به منزل مختار ثقفی وارد شد. پس از ورود عبیدالله به کوفه، مسلم برای ادامه فعالیتهایش، منزل مختار را ترک کرد و وارد منزل هانی شد، هانی هم او را پذیرفت؛ هانی به ایشان می گوید: هر زمان که ابن زیاد برای عیادتم آمد؛ من می گویم برایم یک لیوان آب بیاورید؛ در این هنگام تو از پشت دیوار بیا و ابن زیاد را به قتل برسان. ولی مسلم در جواب می گوید: ترور در روش و سیرت پیامبر و معصومین نیست.

بنابراین من نیز یک درس آموختم؛ اینکه شجاعت مبارزه رو در رو را داشته باشم. چه شده که اکنون این همه نامه نگاری حق و باطل زیاد شده است؟! صراحت بیان داشته باشیم. قطعاً اگر این روش مسلم وجود داشت این همه ترور شخصیتی وجود نداشت. از گفتن واقعیت ها هراسی ندارم. شجاع هستم، شجاع باشیم. ما خواستار پاسخگویی و صحبت رو در رو با مسئولین مربوطه هستیم تا شبهات بر طرف شود.

به گزارش هنردز، عضوشورای شهر دزفول با بیان مطلب فوق گفت: شاید موارد پشت پرده سبب شده تا کنسرت رضاصادقی در دزفول برگزار نشود که البته باز هم حقانیت این مطلب که نوعی دزفول هراسی وجود دارد، ثابت شد.

فرهاد جاموسی افزود: مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان در تماسی با نماینده شهرستان با اعلام اینکه متولیان کنسرت تنها ۲ روز است که نامه اخذ مجوز را ارسال کرده اند در واقع خلاف واقع گزارش کرده است. این پنهان کاری برای یک مدیرکل واقعاً تاسف آوراست. وی ادامه داد: ازکمیته انتصابات  باید پرسید مدیری را که به راحتی افترا می زند و منکر تلاش  های ما می شود را برچه اساس و سابقه ای به این سمت منصوب کرده اند؟

جاموسی درخصوص روند شروع اقدامات و رایزنی ها گفت: قبل از استارت کار به همراه آقای شکوفا، آقایان رضازاده و یکی دیگر از اعضای شورای شهر نزد امام جمعه محترم شهرستان رفتیم. وی پس از مطرح شدن موضوع، خود را مشتاق و علاقه مند نشان داد و اعلام کرد که از این کنسرت حمایت می کند البته به شرطی که در چارچوب اصول و موازین برگزار گردد که سبب ایجاد شک و شبهه بین اذهان عمومی نشود.

“جاموسی” مسئول بازرسی فرمانداری عنوان کرد: در عرصه اجرایی نیز به رایزنی با فرماندار ویژه شهرستان پرداختیم که جناب آصفی مانند همیشه حمایت قاطع خود را از برگزاری کنسرت اعلام نمود که بلافاصله بعد از این جلسه در اواخر تابستان نامه ای جهت اطلاع و اخذ مجوز به اداره ارشاد شهرستان ارسال نمودیم. این مقام مسئول اظهار کرد: اداره ارشاد دزفول، این نامه را در تاریخ ۲۴ دی ماه به اداره کل ارشاد استان ارسال کرد که از همان زمان استرس و نگرانی های ما شروع شد بنابراین از آقای رجایی درخواست کردیم که در این رابطه با قنواتی مدیرکل اداره ارشاد استان رایزنی کند. در حین این رایزنی باکمال تعجب  متوجه شدیم که مدیر کل به وی اعلام کرده نامه ما را تنها ۲ روز است که دریافت کرده اند، این اولین انکار واقعیت از سوی مدیرکل بود.

وی ادامه داد: زمانی که به ماجرا ورود کردیم، متوجه شدیم که اداره ارشاد شهرستان نامه آقای ناصر مدنی را نیز به استان ارسال کرده است. ارسال این نامه دوم که باز هم درخواست برای کنسرت رضاصادقی بوده، بهانه دیگری شد برای اداره کل ارشاد استان تا باز هم سنگ اندازی کند.

جاموسی بیان کرد: پس از بررسی متوجه شدیم که نامه آقای مدنی برای اسفند ماه است در حالی که درخواست ما برای ۱۲ بهمن بوده است. با بیان این تفاوت، اداره کل ارشاد استان یک نامه تاییدیه از سوی مدیر برنامه رضاصادقی مبنی بر اینکه ما متولی اصلی این کنسرت در دزفول هستیم را درخواست کرد که ما نیز سریعا این درخواست را اجابت کردیم به طوری که حتی مدیر برنامه رضا صادقی اعلام کرد، آقای ن.م را نمی شناسد و قرارداد واقعی با آقای شکوفا و شرکت نوای دل انگیز جنوب است.

این عضو شورای شهر افزود: پس از ارسال نامه تاییدیه، این بار تخلف آقای شکوفا را بهانه کردند و از صدور مجوز سرباز زدند. در این بین چند سوال پیش می آید از جمله اینکه آیا کسی که یک کارت زرد دارد دیگر حق بازی کردن ندارد؟ و یا چرا پس از گذشت حدود ۱۵ روز باید این تخلف را اعلام کنند؟ چرا از همان ابتدا این موضوع را مطرح نکردند؟

وی عنوان کرد: موضع گیری ها تا جایی پیش رفت که در بهانه بعدی، دیر رسیدن نامه را مطرح واظهار کردند که باید ۲۵ روز جلوتر نامه را ارسال می کردید در حالی که پیروز ارجمند، در مصاحبه ای با سایت موسیقی کشور، گفته است که برای برگزاری کنسرت در تهران ۲ روز و در شهرستان فقط ۹ روز زمان نیاز است. ما نیز خواندن این مصاحبه را به عوامل اداره کل فرهنگ و ارشاد استان پیشنهاد دادیم که به جای نتیجه گرفتن با حاشیه سازی از سوی آنها مواجه شدیم.

فرهاد جاموسی با انتقاد از عملکرد رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان مبنی بر ارسال ۲ نامه به  اداره کل استان، گفت: جای تعجب دارد، چرا آقای تاج با علم به اینکه ما به صورت کاملا مشخص درخواست کنسرت داده ایم نامه دوم را نیز که با همین محتوای درخواست برای برگزاری کنسرت رضا صادقی است را به استان ارسال کرده است؟ قصد پیش داوری نداریم ولی اقدامات وی در این چند روز در لغو کنسرت بی تاثیر نبوده است.

وی در ادامه با بیان اینکه از گفتن واقعیت ها هراسی ندارم و به دنبال حق هستم، گفت: شجاعت یک نعمت است. من شجاع هستم و سخنان خود را شفاف بیان می کنم. بیایم همه شجاع باشیم و با رعایت ادب شفاف صحبت کنیم. برخی دوگانه سخن می گویند! من به آنها لقب دوزیست را می دهم. آنچه دزفول را دچار مشکل می کند انسان های دوزیست است که روزها یکطور و شبها طور دیگری هستند. چرا دوزیست باشیم؟! چرا شجاعانه صحبت نکنیم؟! چرا سخنان خود را تغییر دهیم؟! حق هراس ندارد. این هم انسانی است و هم اسلامی.

وی در پایان با بیان اینکه اگر هزاران راه برای رسیدن به خدا وجود دارد، موسیقی یکی از راه های رسیدن به خداوند است، عنوان کرد: قصد داشتیم در ایام دهه فجر با برگزاری چنین کنسرتی، حلاوت و شیرینی را به کام مردم هدیه کنیم که متاسفانه با بی تدبیری برخی مسئولان به تلخی گرایید.

رضا صادقی - هنردز

رضا صادقی

فرمانداری همچنان درحال پیگیری

فرماندار ویژه دزفول نیز که همیشه خود را از حامیان برگزاری کنسرت در شهرستان می داند، به خبرنگار ما گفت: در چهارچوب قوانین و مقررات در حال پیگیری اخذ مجوز هستیم که قطعا تا رسیدن به نتیجه مطلوب دست از تلاش برنخواهیم داشت.

حبیب آصفی اظهار کرد: ما یقین داریم که در این امر کارشکنی صورت گرفته و تشکیلات ارشاد در خصوص برگزاری کنسرت ظالمانه در حق دزفول جفا کرده اند اما مطمئن باشند که ما همچنان پیگیر امر هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان که این روزها در مقابل سیل مطالبات مردم دزفول یا پاسخگوی تماس ها نیست و یا درصورت پاسخگویی با نهایت بی میلی و مختصر پاسخ می دهد، به خبرنگار ما گفت: تهیه کنندگان کنسرت در دزفول، تمام مدارک لازم جهت گذراندن مراحل اخذ مجوز را برای ما ارسال نکرده اند که همین امر مشکل ساز شد و روند کار نتوانست به خوبی صورت بگیرد.

در جریان تماس آقای قنواتی که تمایل چندانی به پاسخگویی نداشت در حین صحبت ها و مطالبه جویی های خبرنگار ما با بیان اینکه «شما خبرنگار نیستی» تلفن را قطع و مصاحبه را نیمه کاره تمام کرد. این امر سبب ناراحتی مسئولان شهرستان از جمله فرماندار شد. فرماندار با ابراز تاسف از این برخورد پاسخگویی ارشاد را در این امر خواستار شد.

 جفا در حق فرهنگ و هنر دزفول

کنسرت «رضا صادقی» در دزفول لغو شد اما از نظر هنردوستان دزفولی این کارشکنی ها سبب نشد تا آنها از عزم جزم خود برای برگزاری یک کنسرت باشکوه کوتاه بیایند و این موضوع تلخ، صرفاً تاریخ چنین رویدادی را به تعویق انداخته است. با همت گروه های هنری فعال و مسئولانی از جمله فرماندار که در این چند وقت اخیر ثابت کرد حامی خوبی برای احیای فرهنگ اجرای کنسرت در دزفول است همه ما همچنان امیدوارهستیم تا خیلی زود آوای زیبای هنرمندی خوشنام بر پیکر این شهر طنین انداز شود تا بتوان با قاطعیت شعار «دزفول هنرپرور و هنردوست حق خود را پس گرفت» را سر دهیم. می توان خیلی خلاصه گفت رفتار مسئولین استانی برای برگزاری کنسرت در دزفول به دور از یک مدیریت حرفه ای بود چه بسا اگر اندکی از این کارشکنی ها برای شهرستان های دیگر استان که در این چند روز شاهد حضور این هنرمند پاپ هستند نیز به وقوع می پیوست تا حدودی آرامش خاطر می یافتیم و رفتارهای سراسر تناقض مسئولین استانی را ناشی از دست های پشت پرده تلقی نمی کردیم. اما وقتی می بینیم تمام این هجمه ها تنها و تنها بر سر دزفول آمده، نمی توانیم آرام باشیم و جفایی که بر سر هنر زادگاهمان آمده را به نظاره بنشینیم. در پایان می گوییم : دزفول هنرپرور و هنردوست، حق خود را پس می گیرد.

خبرنگار هنردز: رویا رجبی

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

دیدگاه (26)

 • سیمین محبوبی

  من همه هنرمندان شهرمونو دوست دارم. آقای شکوفا و گروهشون و زحماتشون. آقای وحید تاج با هنر ستودنیشون.آقای پیمان امیدی با تنظیم های بی نظیر و حس فوق العادشون. آقای مستکین با طنز های زیباشون. چرا این قدر گردن این و اون می ندازید. مسؤلیم باید پشت هنرمنذان باشن و مردم قدردان هنرمند ها… خود ما چند بار رفتیم در جایی از هنرمندامون دفاع کنیم؟؟برعکس وقتی می بینیم همشهریمون داره می ره بالا تو سرش می زنیم… مشکل ما از خودمونه.

 • امیرمهدی

  آقای شهروند واسه اعضای شورای شهرتیلیغ نکن اینجا یه سایت هنریه نه سیاسی

 • میلاد پاک سرشت

  قبل از هر چیز دعوت میکنم به مطالعه صفحه ۱۱۲۹ استفتائات مقام معظم رهبری درباره حکم موسیقی که هیچ گونه مشکلی استفاده صحیح و عقلانی موسیقی ندارد مخصوصا کنسرت با موازین جمهوری اسلامی مشکلی ندارد-
  آقای جاموسی خواستار صحبت شدند و حالا هر یک از مسئولین حقوقی درخواست صحبت دارند این گوی و این میدان
  آقای جاموسی به خود بنده تلفنی گفتنند که درود بر مخالف من ایشون گفتند که انتقاد خوب به شرط این که سازنده باش
  ای کاش موسیقی را هدف­ دار کنیم ..

 • امیرعلی

  دوستان عزیز بهتره اینه رو هم در نظر بگیرین با توجه به لغو کنسرت اقای خواجه امیری و حرفایی که زده شد

  خیلی سخت تر شده دادن مجوز به یک کنسرت پاپ اونم برای کجا؟؟ دزفول

  و جو موسیقی سنتی بهتر از پاپ و دادن مجوزش برای اینجا راحت تر

  و چقدر بده که بعضیا بگن آقای وحید تاج با پارتی میره رو صحنه شماها رو کسی اجبار به خرید بلیط و رفتن به کنسرتشون نمیکنه

 • امیرعلی

  کاش اینقدر مردم یه طرفه قاضی نرن…!

 • نقطه

  اینجا ظاهرا همه اشتباه میکنند الا شما … نظر شخصی خودم رو نوشتم،نظر من هم مثل شما باید قابل احترام باشه،حتی اگه غلط باشه،همونطور که نظر شما …
  ضمنا،بله یقینا به رای من نیاز نداره،ولی…
  دوستی که با نام شهروند نظر دادید،بحث نمیکنم که شخصیت من نه،شخصیت خودتون رو اینقدر تحقیر نکنید.
  آقای میلاد پاک سرشت،انتخاب اسم نقطه بی غرض و منظور بود،از گروه هنری نقطه عذرخواهی میکنم

 • آیین شکوفا

  با سلام خدمت دوستان هنردوست
  من پسر حسین شکوفا ،آیین شکوفا هستم
  نظر دوستان رو که خوندم چنذین نظر ،توجه ام رو جلب کرد
  من خودم بهتر میدونم شما چرا از کنسرت دل انگیز ناراضی بودید ولی اگر چنین گروهی مثل ما در خود دزفول از هنرمندان دزفول تشکیل داده میشد و روی صحه میرفت مطمِن باشید خیلی خیلی خیلی کیفت کار پایین تر از ما بود
  پدر من میتونست ارکستر بزرگ ایرانی از نوازنده های قهار و زبردست استفاده کنه و از شهرهای دیگه نوازنده بیاره ولی پدرم خواست کسانی که توانایی اجرا داشتن و محلی برای اجرا نداشتند رو در گروه گذاشت.
  بعد راجب به کنسرت صادقی که پدر خودم برای مجوز درخواست داد انصاف نبود مجوز صادر نشه و من شخصا از تمام مردم هنر دوست و هنر پرور دزفول عذرخواهی میکنم
  و نکته اخرراجب به کنسرت آقای تاج،که واقعا در حق گروه دل انگیز بی انصافی شد
  چرا تو کنسرت دل انگیز از تاج تبلیغ میکنند؟
  هنوز خبر کنسرت دل انگیز پخش نشده بود،که شروع به تبلیغ برای آقای تاج کردند و تبعیض قاعل شدند.
  ولی امیدوارم که هرچه زودتر این مشکلات مجوز و ……حل بشه
  درپناه خدا

 • میلاد پاک سرشت

  دوسست عزیزی که به اسم نقطه کامنت گذاشتی
  اول که خیلی زحمت ها و تلاش ها نادیده گرفته شده و خیلی ها شب و روز تلاش کردن برای برگزاری این برنامه و شما از کلامتون مشخص طرز فکرتون این به کنار
  اسمی که انتخاب کردین اسم گروه ما هست و این رو اعلام میکنم که ایشون هیچ ربطی به گروه نقطه ندارن
  احسنت آقای جاموسی واقعا قابل تحسینه کلام شما

 • رضا

  کنسرت ارکستر دل انگیز تو کل تاربخ دزفول تکه ممنونیم استاد شکوفای بزرگ اقای تاج هم با پارتی داره میره رو صحنه
  اقای علیرضا شما که نمیدونی چه اشکی از چشم این مردم بیرون اومده لطفا زود قضاوت نکن

 • محمد

  خدمت دوست عزیزمون میگم که واسه ی خودت متاسف باش…
  یقینا آقای جاموسی به رای تو و امثال تو نیاز نداره…
  از نظرتون کاملا مشخصه که از طرف چه کسی دارید پیام میدید!
  همچنین معلومه که حتی مصاحبه هم کامل نخوندین
  چه خوب میشد اگه افرادی که تو شهرمون مثل شمان یکم فکر میکردن

 • محمد

  شهری که مسئولینش اینجور حرمت مسئول دیگه ای رو می شکونند چه انتظاری دارید باقی شهرها براش احترام قائل باشند؟
  بعد آقای فرماندار محترم در فلان مسجد میگویند حسادت هایی از سمت اهواز نسبت به دزفول هست.
  ما خودمون با خودمون مشکل داریم..

 • شهروند

  کامنت نقطه و اقای علی شما در مقامی نیستید که بخوای به اقای جاموسی .تنها کسی که واقا پیگیر هست برا اجرای کنسرت و طرفدار جوانان هست توهین بکنی.و کاملا میدانیم شما کی هستی و شخصیت شما برای ما شناخته شده هست….در ضمن حاج فرهاد با تک رای شما که واقعا بوی از ادب نبردید وارد شورا نشده است.ویکی از اعضایی بوده که بیشترین رای اورده است…و در جواب اقای علی باید بگم در زمان لغو کنسرت خواجه امیری ظاهرا شما خواب بودید و از پیگیریها خبر ندارید…..از اقای مدنی میتونید اطلاعات کافی را درباره پیگیریهای حاج فرهاد بپرسید…..شما ظاهرا با اقای جاموسی مشکل دارید نه با لغو کنسرت…!!!!! و حس زنانه و حسادت زنانه شما گل کرده…در پایان بگم اگه یه مرد پیگیر ونترس تو شهر ما بین مدیران هست اقای جاموسی و برای خیلیها شفاف هست این موضوع……از زحمات هنر دز کمال تشکر را داریم

 • 77

  این قدر لغو کنید تا لغودانتان پاره شود.!!!!!خدانگهدار

 • علیرضا

  اگه قراره کیفیت کنسرت های برگزاری در دزفول مثل کنسرت چند وقت پیش گروه دل انگیز باشه میخوام اصلا کنسرتی برگزار نشه در دزفول
  حیف از پولی که دادیم و رفتیم کنسرت

 • علی

  سلام .
  وقتی یادداشتتون رو خوندم یاد ” بگم بگم ” های فلان مناظره افتادم ،کاری به نتیجه ندارم ولی یه نفر با اهداف مغرضانه این “بگم بگم ” ها رو شروع کرد.
  کاری به نتیجه ندارم ولی اون کار،کار تنفر برانگیزی بود …
  آقای فرهاد جاموسی … !
  مطمئن باشیم این یادداشت از سر دلسوزی برای مردم این شهره فقط ؟
  که اگر بودید زمان لغو کنسرت خواجه امیری که پول مردم به باد رفته بود کجا بودید؟
  که اگر بودید سکوتتون به چه معنا بود؟
  اون موقع وحید تاجی نبود که بهانه های واهی برای کنسرت عالی داشته باشید؟
  که اگر از سر دلسوزی بود در بوق و کرنا زده نمیشد …
  مطمئن باشیم به آقای مسئول ارشاد اتهامات وارد شده و شما مبرا از هررررررر خطایی هستید؟
  مطمئن باشیم … ؟

 • دنگ دال

  موسیقی جزو مسایل ناموسی شهر ماست از آقای جاموسی بخاطر دفاع ازمسایل ناموسی تشکر میکنم.

 • سعید پژوهش فر

  با سلام وخسته نباشید
  خواستم از تمام کسانی که در زمینه اجرای برنامه های هنری بالاخص اجرای موسیقی زنده برای مردم قهرمان وشهیدپرور دزفول که واقعا در این زمینه مظلوم واقع شدند تلاش میکنند تشکر و قدردانی کنم .همچنین تشکر ویژه وخداقوت به آقای فرهاد جاموسی که انقدر شفاف وشجاع سخن گفته وتشکر وقدردانی دیگرم از آقایان مدنی ورضا زداه است که با تلاش مستمرخود سعی درشاد کردن دل مردم خصوصا در این ایام الله بهمن را داشته ودارند.
  به نظر من این جفا در حق مردم فهیم وهنر دوست دزفول است که در شهر های دیگر استان به راحتی کنسرتها مجوز میگیرد و اجرا میشود ولی در شهر ما هر دفعه به یک بهانه کنسرتها لغو میشود.من امیدوارم که مسولین فهیم ما با تلاش وپیگیری دلسوزانه این مشکل را مرتفع کنند وانشاالله ما بتوانیم در شهر خودمان به دیدن کنسرت برویم.ان شالله

 • ماهان

  واقعا جای تاسف داره.. یه نفر کلی تلاش میکنه تمام انرژی و وقتشو صرف گرفتن مجوز میکنه ولی یه عده آدم بی مسئولیت به خاطر برگزاری یه کنسرت دیگه با ایجاد اختلال در کارهای اداری یا به قول خودمون برگِ بازی های اداری باعث شدن این کنسرت برگزار نشه..!!
  چرا واقعا؟؟
  پارتی بازی همینه دیگه!! متاسفم واسه مسئولین خودخواه و…

 • نقطه

  واقعا براتون متاسفم
  مردم مریخ رو فتح کردند،شما هردفعه برای یه کنسرت همچین سروصدایی می کنید.
  آقای جاموسی
  برای رایی که بهتون دادم برای خودم تاسف میخورم
  دست آقایون ارشاد درد نکنه که شخصیت شما رو برامون رو کردند

 • مهرداد

  هنر دز این کامنتم روپاک کن
  (اهواز همیشه با دزفول مشکل داشته و اینبار هم مانع تراشی ها و سنگ انداختن ها برای ندادن مجوز به دزفول رو شاهد هستیم.البته من شنیدم تا حدودی آقای …… هم سهل انگاری کردن اما در کل مقصر اصلی اهوازه که ایراد بنی اسرائیلی گرفته)
  اگه با اسم بردن از کسی قراره سانسور بشه اون اسم بهتره برای همه یکسان باشه نه یه نفر بیاد بدون مدرک به یکی تهمت بزنه و تاییدش کنید و یکی هم مثل من که اصلا تهمتی به کسی نزدم نقطه چین میشه
  این کامنت رو هم نمیخوام تایید کنید

 • مهرداد

  اهواز همیشه با دزفول مشکل داشته و اینبار هم مانع تراشی ها و سنگ انداختن ها برای ندادن مجوز به دزفول رو شاهد هستیم.البته من شنیدم تا حدودی آقای …… هم سهل انگاری کردن اما در کل مقصر اصلی اهوازه که ایراد بنی اسرائیلی گرفته

 • رضا

  دو ساعت توضیح داده که اهواز هی برامون بهانه تراشیده اونوقت آقای امین میاد میگه مشکل از شهرستانه……

 • دنگ دال

  در انتخابات سال اینده مجلس به آقای جاموسی رای دهید.
  ستاد دنگ دال

 • امین

  اخوی خب اظهر من الشمسه که مشکل از درون شهرستان هستش که کار جلو نمیره و گرنه ماهشهر خیلی شاخ تر از ما نیس که تونسته کنسرت برگزار کنه!!از ماه ها پیش برای کنسرت آقای تاج تبلیغ میشه.هر انسان با انصافی با کمی فکر متوجه می شود که این حرکات جهت دار هستش.موفق باشید.خدانگهدار

 • حسام تقی زاده

  شهر مسخره… همین کارها رو کردن پیمان امیدی رفت. … همین کارها رو کردن وحید تاج رفت… تا صد سال دیگه نظیر این افراد در شهر ما به وجود نخواهد آمد. این ها بزرگترین افتخارات شهر ما بودن. چرا باید این همه هنر و تخصص بره تو تهران؟؟؟/ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مسیولین جواب بدن؟

 • روح الله پرموز

  واقعا صحبت ها و شجاعت اقای جاموسی قابل تحسینه.امیدوارم با پیگیری مسئولین محترم شهرستان دزفول دوباره شاهد همچین اتفاق هایی نباشیم

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان