نامزد های دریافت سیمرغ بلورین سی وسومین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند Reviewed by Momizat on . نامزدهای بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) سی و سومین جشنواره فیلم فجر در بخش‌های مختلف بدین شرح معرفی شدند: ***نامزدهای جایزه بهترین فیلم ۱- فرزاد مؤتمن و نامزدهای بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) سی و سومین جشنواره فیلم فجر در بخش‌های مختلف بدین شرح معرفی شدند: ***نامزدهای جایزه بهترین فیلم ۱- فرزاد مؤتمن و Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ایران و جهان » نامزد های دریافت سیمرغ بلورین سی وسومین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

نامزد های دریافت سیمرغ بلورین سی وسومین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

جشنواره فجر - هنردز

نامزدهای بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) سی و سومین جشنواره فیلم فجر در بخش‌های مختلف بدین شرح معرفی شدند:

***نامزدهای جایزه بهترین فیلم

۱- فرزاد مؤتمن و علی حضرتی برای تهیه‌کنندگی فیلم خداحافظی طولانی

۲- علیرضا رئیسیان برای تهیه کنندگی فیلم دوران عاشقی

۳- بیتا منصوری برای تهیه کنندگی فیلم رخ دیوانه

۴- منوچهر شاهسواری برای تهیه کنندگی فیلم مزار شریف

۵- جواد نوروز بیگی برای تهیه کنندگی فیلم من دیه گو مارادونا هستم

***نامزدهای جایزه بهترین کارگردانی

۱-فرزاد مؤتمن برای کارگردانی فیلم خداحافظی طولانی

۲-علیرضا رئیسیان برای کارگردانی فیلم دوران عاشقی

۳-ابوالحسن داوودی برای کارگردانی فیلم رخ دیوانه

۴-مصطفی کیایی برای کارگردانی فیلم عصر یخبندان

۵-حسن برزیده برای کارگردانی فیلم مزار شریف

۶-بهرام توکلی برای کارگردانی فیلم من دیه گو مارادونا هستم

***نامزدهای جایزه بهترین فیلمنامه

۱-اصغر عبداللهی برای فیلمنامه فیلم خداحافظی طولانی

۲-رویا محقق برای فیلمنامه فیلم دوران عاشقی

۳-محمدرضا گوهری برای فیلمنامه فیلم رخ دیوانه

۴-بهرام توکلی برای فیلمنامه فیلم من دیه‌گو مارادونا هستم

***نامزدهای جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن

۱-فاطمه معتمد آریا برای فیلم بهمن

۲-لیلا حاتمی برای فیلم دوران عاشقی

۳-طناز طباطبائی برای فیلم رخ دیوانه

۴-لیلا زارع برای فیلم شیفت شب

۵-مهتاب کرامتی برای فیلم عصر یخبندان

۶-باران کوثری برای فیلم کوچه بی نام

۷-گلاب آدینه برای فیلم من دیه‌گو مارادونا هستم

***نامزدهای جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد

۱-سیامک صفری برای فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

۲-محسن تنابنده برای فیلم ایران برگر

۳-سعید آقاخانی برای فیلم خداحافظی طولانی

۴-شهاب حسینی برای فیلم دوران عاشقی

۵-حسین یاری برای فیلم مزار شریف

***نامزدهای جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن

۱-میترا حجار برای فیلم خداحافظی طولانی

۲-سحر دولتشاهی برای فیلم عصر یخبندان

۳- مینا ساداتی برای فیلم عصر یخبندان

۴-فرشته صدرعرفایی برای فیلم کوچه بی نام

۵-پانته آ پناهی ها برای فیلم من دیه گو مارادونا هستم

***نامزدهای جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

۱-عباس غزالی برای فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

۲-بهمن زرین‌پور برای فیلم حکایت عاشقی

۳-فرهاد اصلانی برای فیلم دوران عاشقی

۴-ساعد سهیلی برای فیلم رخ دیوانه

۵-محسن کیایی برای فیلم عصر یخبندان

۶-هومن سیدی برای فیلم من دیه گو مارادونا هستم

***نامزدهای جایزه بهترین فیلمبرداری

۱-تورج منصوری برای فیلم ایران برگر

۲-علیرضا برازنده برای فیلم دوران عاشقی

۳-فرشاد محمدی برای فیلم رخ دیوانه

۴-مهدی جعفری برای فیلم عصر یخبندان

۵-علیرضا زرین دست برای فیلم مزار شریف

***نامزدهای جایزه بهترین تدوین

۱-ژیلا ایپکچی برای فیلم خداحافظی طولانی

۲-هایده صفی یاری برای فیلم دوران عاشقی

۳-بهرام دهقانی برای فیلم رخ دیوانه

۴-نیماجعفری جوزانی برای فیلم عصر یخبندان

۵-بهرام دهقانی برای فیلم من دیه گومارادونا هستم

***نامزدهای جایزه بهترین موسیقی متن

۱-ستار اورکی برای فیلم دوران عاشقی

۲-کارن همایون فر برای فیلم رخ دیوانه

۳-فردین خلعتبری برای فیلم شکاف

۴-بهزاد عبدی برای فیلم مزار شریف

***نامزدهای جایزه بهترین صدا

۱-حسن زاهدی صدابردار برای فیلم ایران برگر

۲- محمود موسوی نژاد صداگذار برای فیلم ایران برگر

۳-مهران ملکوتی صدابردار و صداگذار برای فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

۴-نظام الدین کیایی صدا بردار برای فیلم رخ دیوانه

۵-هومن اردلان صداگذار برای فیلم رخ دیوانه

۶-حسن زاهدی صدابردار برای فیلم مزار شریف

۷- بهمن اردلان صداگذار برای فیلم مزار شریف

۸-محمود سماک باشی صدابردار برای فیلم من دیه گو مارادونا هستم

۹-علیرضا علویان صداگذار برای فیلم من دیه گو مارادونا هستم

***نامزدهای جایزه بهترین طراحی لباس و صحنه

۱-محسن نصراللهی و رعنا امینی برای فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

۲-اصغر نژاد ایمانی برای فیلم ایران برگر

۳-جهانگیر میرزاجانی برای فیلم خداحافظی طولانی

۴-مجید میرفخرائی برای فیلم دوران عاشقی

۵-کیوان مقدم برای فیلم من دیه گو مارادونا هستم

***نامزدهای جایزه بهترین چهره پردازی

۱-مهرداد میرکیانی برای فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

۲-مهین نویدی برای فیلم ایران برگر

۳-ایمان امیدواری برای فیلم کوچه بی نام

۴-سعید ملکان برای فیلم مزار شریف

۵-محسن دارسنج برای فیلم من دیه گو مارادونا هستم

***نامزدهای جایزه جلوه‌های ویژه میدانی و جلوه‌های بصری

هیأت داوران در این بخش برای جلوه‌های ویژه میدانی نامزدی را معرفی نکرده است و نامزدهای جلوه‌های بصری به شرح زیر هستند:

۱-جواد مطوری برای فیلم بهمن

۲-وحید قطبی زاده برای فیلم رخ دیوانه

۳-فرهاد یوسفی برای فیلم طعم شیرین خیال

۴-امیررضا معتمدی برای فیلم مزارشریف

بر اساس این گزارش، سی و سومین جشنواره فیلم فجر ۲۲ بهمن در مراسمی با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف به کار خود پایان می دهد.

دزمهراب

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان