آثار هنرمندان دزفولی در سه گالری بین المللی اسپانیا و پرتغال به نمایش درآمد Reviewed by Momizat on . آثار هنرمندان دزفولی عبدالرضا رابطی و حمید نورآبادی در سه نمایشگاه هنری و بین المللی کشور پرتغال و اسپانیا به نمایش درآمد. عبدالرضا رابطی به خبرنگار ایرنا گفت: آثار هنرمندان دزفولی عبدالرضا رابطی و حمید نورآبادی در سه نمایشگاه هنری و بین المللی کشور پرتغال و اسپانیا به نمایش درآمد. عبدالرضا رابطی به خبرنگار ایرنا گفت: Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ایران و جهان » آثار هنرمندان دزفولی در سه گالری بین المللی اسپانیا و پرتغال به نمایش درآمد

آثار هنرمندان دزفولی در سه گالری بین المللی اسپانیا و پرتغال به نمایش درآمد

آثار هنرمندان دزفولی عبدالرضا رابطی و حمید نورآبادی در سه نمایشگاه هنری و بین المللی کشور پرتغال و اسپانیا به نمایش درآمد.
عبدالرضا رابطی به خبرنگار ایرنا گفت: در سه نمایشگاه هنری و بین المللی کشور پرتغال و اسپانیا که به طور همزمان از دیروز به مدت یک ماه در مرکز فرهنگی ویلا دسانتوآنتونیا پرتغال، خانه کاستروماریم پرتغال و یک گالری از آیامونته اسپانیا گشایش یافت، حدود ۱۵۰ اثر هنری از هنرمندان بین المللی به نمایش درآمده است.
وی که با یک اثر نقاشی بدون عنوان در این نمایشگاه ها شرکت کرده است، افزود: یک اثر هنر محیطی با نام آسوده خاطر باش نیز از حمید نورآبادی به نمایش درآمده است.
وی ادامه داد: این دو اثر تنها آثار ارایه شده هنرمندان ایرانی در این نمایشگاه است.
آثار هنری عبدالرضا رابطی تاکنون در ۱۰ نمایشگاه بین المللی و آثار حمید نورآبادی در شش نمایشگاه بین المللی به نمایش درآمده است.
آثار این هنرمندان پیش از این در نمایشگاه هنری فوکوشیمای من که اردیبهشت در مونیخ و شهریور در شهر فارو پرتغال در سطح بین المللی برگزار شده بود نیز به نمایش گذاشته شد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان