استاد حبیب نقاش در بستری بیماری است Reviewed by Momizat on . [caption id="attachment_4898" align="alignnone" width="300"] استاد حبیب نقاش[/caption] با خبر شدیم که یکی از اساتید و پیشکسوتان عرصه نقاشی بخصوص نقاشی مینیاتوری [caption id="attachment_4898" align="alignnone" width="300"] استاد حبیب نقاش[/caption] با خبر شدیم که یکی از اساتید و پیشکسوتان عرصه نقاشی بخصوص نقاشی مینیاتوری Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » استاد حبیب نقاش در بستری بیماری است

استاد حبیب نقاش در بستری بیماری است

استاد حبیب نقاش

استاد حبیب نقاش

با خبر شدیم که یکی از اساتید و پیشکسوتان عرصه نقاشی بخصوص نقاشی مینیاتوری شهرستان دزفول جناب آقای استاد حبیب نقاش بدلیل عارضه شکستگی لگن تحت عمل جراحی قرار گرفته و مدتی هم در بیمارستان بستری بوده است که فعلاً در منزل مسکونی در حال استراحت می باشند و جا دارد هنرمندان، مسئولین بخصوص رده های بالا از نامبرده عیادت فرموده تا باعث دلگرمی و بهبود روز افزون ایشان گردد.

استاد نقاش حق بزرگی بر گردن مردم شریف دزفول و مسئولین بخصوص حق زیادی بر هنر دزفول دارد که باید به نحو شایسته ای از این هنرمند بی بدیل تقدیر به عمل آید. البته طبق گفته آقای شابادی مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، ریاست محترم این اداره به همراه تعدادی از کارکنان با این هنرمند برجسته ملاقات و دلجویی نموده اند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان