پخش مستند دیدنی جاذبه های “دزفول ” از شبکه دو سیما Reviewed by Momizat on . به گزارش هنردز به نقل از روابط عمومی شهرداری دزفول، قسمت اول مستند “دزفول” که به سفارش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری دزفول و به کارگردانی زنده یاد مصطفی مزرعتی به گزارش هنردز به نقل از روابط عمومی شهرداری دزفول، قسمت اول مستند “دزفول” که به سفارش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری دزفول و به کارگردانی زنده یاد مصطفی مزرعتی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » پخش مستند دیدنی جاذبه های “دزفول ” از شبکه دو سیما

پخش مستند دیدنی جاذبه های “دزفول ” از شبکه دو سیما

به گزارش هنردز به نقل از روابط عمومی شهرداری دزفول، قسمت اول مستند “دزفول” که به سفارش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری دزفول و به کارگردانی زنده یاد مصطفی مزرعتی تهیه و تدوین شده پنج شنبه شب مورخ ۱۳ فروردین راس ساعت ۲۲:۵۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و تکرار ان نیز ۱۴ فروردین راس ساعت ۷:۳۰ صبح بخش می شود.
” محسن زرشناس گفت: احتمال زیاد دارد قسمت دوم آن نیز ۱۴ فروردین ماه راس ساعت ۲۳ پخش گردد که در صورت نهایی شدن به اطلاع عموم خواهد رسید.
وی افزود: این مستند دیدنی و جذاب حاوی تصاویری زیبا و ماندگار از جاذبه های تاریخی و طبیعی و فرهنگی دزفول می باشد که دیدن آن برای همشهریان عزیز خالی از لطف نیست.

هنردز

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

دیدگاه (2)

  • زینب

    سلام خسته نباشید نفس عمل خییییلی خوب بود اما فکر نمی کنید ۱۳ و ۱۴ فروردین روز خوبی نبود؟؟؟نصف ایران اصلا خونه هاشون نبودن! اینجوری که اصلا دزفول دیده نمی شه که! لطفا هم لینک دانلودش رو بزارید و هم اگه بتونید تلاش کنید تا ۴ خرداد این مستند مجددا پخش بشه عاااالی میشه!
    این حق خاک مقدس دزفول و مردم شریف دزفول هستند که دیده بشن!
    هنر دز خدا قوت!

  • نرگس

    سلام اگه لینک دانلود تمامی قسمت های مسنتد رو دارید بفرستین برام ممنون :)

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان