نماهنگ “دژ مقاوم” در صدا و سیمای مرکز خوزستان تولید می‌شود Reviewed by Momizat on . نماهنگ حماسی دژ مقاوم ویژه مقاومت و ایستادگی مردم دزفول در دوران هشت سال دفاع مقدس تولید شد. به گزارش هنردز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیر واحد شعر و موسیق نماهنگ حماسی دژ مقاوم ویژه مقاومت و ایستادگی مردم دزفول در دوران هشت سال دفاع مقدس تولید شد. به گزارش هنردز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیر واحد شعر و موسیق Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » نماهنگ “دژ مقاوم” در صدا و سیمای مرکز خوزستان تولید می‌شود

نماهنگ “دژ مقاوم” در صدا و سیمای مرکز خوزستان تولید می‌شود

نماهنگ حماسی دژ مقاوم ویژه مقاومت و ایستادگی مردم دزفول در دوران هشت سال دفاع مقدس تولید شد.
به گزارش هنردز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیر واحد شعر و موسیقی صدا و سیمای مرکز خوزستان گفت: ساختار موسیقی این نماهنگ به صورت ارکسترال(چند صدایی) است و در مدت یک ماه ساخته شده است.
مجید شمسایی افزود: این نماهنگ به خوانندگی حاج صادق آهنگران، تنظیم و آهنگسازی مجید شمسایی و سرایندگی سید حمیدرضا حسینی ساخته شده است.
وی عنوان کرد: نماهنگ دژ مقاوم بعد از ظهر امروز طی آئینی به طور همزمان در پنج شهر تهران، مشهد، شیراز، اهواز و دزفول رونمایی می شود.
مدیر واحد شعر و موسیقی صدا و سیمای مرکز خوزستان تصریح کرد: عشق مردم دزفول به ولایت و رهبری و ایستادگی آنها در مقابل دشمن متجاوز، نقش این شهر در عزت بالندگی ایران اسلامی و ایثار و شهادت طلبی مردم این خطه از ایران اسلامی از جمله درون مایه های این نماهنگ است.

دز ان ان

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان