مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول تغییر کرد Reviewed by Momizat on . هنردز: "محمدتقی شابادی" که تا کنون سمت مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول را عهده دار بود، از این پس به عنوان مسئول فرهنگی این اداره فعالیت دارد هنردز: "محمدتقی شابادی" که تا کنون سمت مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول را عهده دار بود، از این پس به عنوان مسئول فرهنگی این اداره فعالیت دارد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول تغییر کرد

مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول تغییر کرد

IMG-20150330-WA0000

هنردز: “محمدتقی شابادی” که تا کنون سمت مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول را عهده دار بود، از این پس به عنوان مسئول فرهنگی این اداره فعالیت دارد.

بدون شک امر مهم ارتباطات و هنر ارزشمند روابط عمومی لازمه تقویت روابط عمومی متقابل ارکان مختلف اجتماعی و عامل موثر و سازنده در تحول و پویائی بیشتر جامعه اسلامی است و در این راستا دست اندرکاران دلسوز حوزه ارتباطات مغز متفکر و پل ارتباطی سازمان متبوع  و مردم بشمار می روند. با قدردانی از زحمات “محمدتقی شابادی” که یکی از فعال در زمینه خبری و روابط عمومی بوده و همیشه اخبار و گزارش های تصویری بروزی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای مطبوعات و رسانه ها بویژه پایگاه خبری تحلیلی هنردز ارسال می نمود، از درگاه با عظمت پروردگار سخن در زبان آفرین، مسئلت داریم فرزندان سرافراز پایتخت مقاومت ایران دزفول همیشه قهرمان به ویژه فعالان عزیز این عرصه را همواره قرین عنایات و الطاف خاص خویش قرار دهد. امید است که بزودی طی مراسمی از ایشان تقدیر بعمل آید.

ان شاالله در سمت مسئول امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول که بخش مهم و رکن اصلی این اداره بوده، موفق و پیروز و سربلند باشد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان