سالروز تولد هنردز Reviewed by Momizat on . هنردز تولدت مبارک امروز چهارمین سال فعالیت پایگاه خبری تحلیلی هنرمندان دزفول(هنر دز) و گروه فرهنگی و هنری هنردز است. چهار سال است که در کنار هم هستیم یا به عبار هنردز تولدت مبارک امروز چهارمین سال فعالیت پایگاه خبری تحلیلی هنرمندان دزفول(هنر دز) و گروه فرهنگی و هنری هنردز است. چهار سال است که در کنار هم هستیم یا به عبار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » بخش های هنری » ادبیات » سالروز تولد هنردز

سالروز تولد هنردز

هنردز تولدت مبارک

t Honardez

امروز چهارمین سال فعالیت پایگاه خبری تحلیلی هنرمندان دزفول(هنر دز) و گروه فرهنگی و هنری هنردز است. چهار سال است که در کنار هم هستیم یا به عبارتی از امروز به بعد پنجمین سال فعالیت هنر دز در عرصه خبر رسانی آغاز می شود. این پایگاه در شیوه جدید اطلاع رسانی خود که از سال ۱۳۹۰ آغاز کرد با دیدگاه های متنوعی روبرو شد و امید آن را داریم که همشهریان در این عرصه ما را همراهی نمایند. اکنون که در کنار شما هستیم هنر دز با بیش از هزاران بازدید داخلی و خارجی (از ایران و سایر کشورها) و بیشترین بازدیدها به ترتیب از سوی موتورهای جستوجوگر گوگل، بینگ و یاهو به عنوان بزرگترین سایت خبری تخصصی (فرهنگ و هنر) دزفول شناخته شده است.

دوستانی که مرتباً با ما در ارتباط هستند بیشمارند. اینجانب از همه کسانی که این گروه را همراهی و همیاری می نمایند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

از همه علاقمندان دعوت می نماییم از طریق رایانامه(ایمیل) و با ارسال مطالب برای ما، سایت را در ارتقاء کیفیت یاری دهند.

با تشکر
محمدرضا خردمند
مدیرمسئول هنردز

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان