بیانیه حسین شکوفا درباره انجمن موسیقی دزفول Reviewed by Momizat on . پس از انتشار خبر انتخابات دفتر انجمن موسیقی دزفول "حسین شکوفا" درباره این مطلب بیانیه ای را منتشر نمود. متن بیانیه به شرح ذیل است: نکاتی پیرامون انتخابات انجمن پس از انتشار خبر انتخابات دفتر انجمن موسیقی دزفول "حسین شکوفا" درباره این مطلب بیانیه ای را منتشر نمود. متن بیانیه به شرح ذیل است: نکاتی پیرامون انتخابات انجمن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » بیانیه حسین شکوفا درباره انجمن موسیقی دزفول

بیانیه حسین شکوفا درباره انجمن موسیقی دزفول

پس از انتشار خبر انتخابات دفتر انجمن موسیقی دزفول “حسین شکوفا” درباره این مطلب بیانیه ای را منتشر نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

نکاتی پیرامون انتخابات انجمن موسیقی شهرستان دزفول

براساس خبری که در سایت هنر دز مشاهده گردید مبنی بر کاندید شدن دو نفر و انتخاب رییس انجمن،لازم است چند نکته گفته شود.
بنده حسین شکوفا کارشناس زبان و ادبیات فارسی،دارای مدرک کارشناسی موسیقی در رشته آهنگسازی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درحال اخذ مدرک کارشناسی ارشد موسیقی از دانشگاه تهران(دانشکده هنرهای زیبا) خواهان توضیح کوتاهی در این زمینه هستم.
ابتدا مایل بودم برای آگاهی بیشتر دوستان و علاقمندان جزییات این جلسه مطرح شود اما بنابر صلاحدید شاید در فرصت و در جایی دیگر گفته شود.فقط باید عرض کنم با نهایت احترامی که برای جناب آقای سعادت رییس محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول قایل بوده و هستم،نسبت به ساختار و چگونگی جلسه انجمن،معترض بودم و اصلا حضور رسمی نداشتم کما اینکه امضای بنده در صورتجلسه مربوطه هم نیست. حال چگونه فرد منتخب! نام بنده را در کنار نام خود گذاشته است نمی دانم؟
آنچه که به ذهنم خطور می کند و شاید پاسخی به این پرسش باشد این باشد که فرد منتخب! بخواهد از نام و عنوان بنده کسب اعتبار نماید و احیانا فرد منتخب بخواهد به خودشان مشروعیت بیشتری بدهند؟!
لذا از این طریق اعلام می دارم که آن جلسه از نظر بنده و تعدادی از دوستان دیگر فاقد اعتبار لازم بوده و از نام بنده سواستفاده شده است.
چگونه ممکن است خبر رسمی که بابت تشکیل انجمن از طرف اداره ارایه می گردد هیچ نام و نشانی از بنده نیست ولی همان خبر را انجمن موسیقی منتخب؟! با ذکر آرای دروغین و سواستفاده از نام بنده ارائه می دهد؟حال با چه هدف و چه نیتی این کار انجام شده است خدا می داند!
لازم به ذکر است که بنده خدای نکرده هیچ موردی با فرد منتخب!نداشته و اگر اختلافی هست از جنبه حقوقی است نسبت به تفکر فرهنگی هنری، نه حقیقی(شخصی).
به هرحال جای تاسف دارد که در بدو تشکیل یک انجمن شاهد چنین موارد غیرشفاف و غیر فرهنگی باشیم.
البته دراین خصوص نامه ای نگارش شده است که دلایل و مستندات کافی جهت اثبات ادعای بنده با امضای سایر دلسوزان و هنرمندان که بزودی تقدیم جناب آقای سعادت می گردد. اللهم اجعل عاقبه امورنا خیرا

و مکرو و مکرالله والله خیر ماکرین.

با سپاس.
حسین شکوفا

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان