یادواره شهدای مداح شهرستان دزفول برگزار می شود Reviewed by Momizat on . معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری دزفول در جلسه شورای هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس با اشاره به بودجه دو میلیارد تومانی معاونت فرهنگی افزود: شهرداری دزفول هم ه معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری دزفول در جلسه شورای هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس با اشاره به بودجه دو میلیارد تومانی معاونت فرهنگی افزود: شهرداری دزفول هم ه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » یادواره شهدای مداح شهرستان دزفول برگزار می شود

یادواره شهدای مداح شهرستان دزفول برگزار می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری دزفول در جلسه شورای هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس با اشاره به بودجه دو میلیارد تومانی معاونت فرهنگی افزود: شهرداری دزفول هم همانند دیگر شهرداری های کشور با مشکل درآمدی روبرو است این در حالی است که در شش ماه گذشته فقط ۲۰۰ میلیون تومان از این بودجه جذب شده است.
“روح‌الله بهشتی” به انتشار کتاب «دایره المعارف شهدای دزفول» در سال گذشته توسط این معاونت اشاره کرد و گفت: دومین کتاب با عنوان «حماسه ماندگار در حوزه دفاع مقدس، روزشمار و خاطرات» در مورد حماسه‌ها و ایثارگریهای مردم دزفول نیز منتشر شده است.
وی از برگزاری یادواره شهدای مداح در دزفول در ۱۶ مهرماه خبر داد و افزود: تلاش داریم تا با همکاری حوزه هنری کشور و حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه تهران و با حضور مداحان و نویسندگان کشوری برای اولین بار در خوزستان را برگزار کنیم.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری دزفول، فضاسازی‌های شهری و نصب بنر با محتوای دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در راستای توسعه فرهنگی ایثار و شهادت این معاونت برشمرد و گفت: از مهرماه نیز هر ماه یک همایش با محتوای سبک زندگی ایرانی اسلامی با حضور اساتید برجسته از تهران برگزار خواهد شد.
بهشتی تصریح کرد: تلاش داریم تا محله‌هایی که آمار موشک‌باران و شهدای آنها زیاد است را نیز در قالب نصب تابلوهایی به اطلاع عموم برسانیم، چرا اینکه نسل اکنون اطلاع دقیقی از آن دوران ندارند.
وی ادامه داد: آمادگی داریم تا مسابقات لیگ والیبال شهرستان را با حضور ادارات و نهادها در این هفته برگزار کنیم.
وی خاطر نشان کرد: دیدار با خانوادهای معظم شهدا و جانبازان و همچنین فرماندهان ارتش و سپاه در منطقه دزفول را در برنامه های این معاونت قرار داده ایم.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان