جلسه هماهنگی پخش زنده عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی دزفول از شبکه جهانی اینترنت برگزار شد + عکس Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز به نقل از شبکه خبری دز، امسال برای یازدهمین سال متوالی مراسم عزاداری مردم دزفول در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت زنده به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز به نقل از شبکه خبری دز، امسال برای یازدهمین سال متوالی مراسم عزاداری مردم دزفول در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت زنده Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » جلسه هماهنگی پخش زنده عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی دزفول از شبکه جهانی اینترنت برگزار شد + عکس

جلسه هماهنگی پخش زنده عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی دزفول از شبکه جهانی اینترنت برگزار شد + عکس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز به نقل از شبکه خبری دز، امسال برای یازدهمین سال متوالی مراسم عزاداری مردم دزفول در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت زنده از شبکه جهانی اینترنت پخش خواهد شد.

به همین منظور نخستین جلسه هماهنگی عوامل پخش زنده این مراسم عصر امروز (پنج شنبه ۱۶ مهرماه ۱۳۹۴) در محل معاونت فرهنگی شهرداری دزفول برگزار شد.
در این جلسه ضمن نقد و بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه سال گذشته عوامل حاضر به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود جهت بهبود هرچه بهتر این برنامه پرداختند.
مراسم عزاداری روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی امسال در سه نوبت، عصر تاسوعا، صبح عاشورا و عصر عاشورا به صورت زنده از شبکه جهانی اینترنت بر روی سایت اینترنتی “دزلایو” به نشانی های www.dezlive.com  و www.dezlive.ir پخش خواهد شد.
شایان ذکر است که علاوه بر سایت فوق به منظور تسهیل و دسترسی بهتر مخاطبان لینک پخش زنده این مراسم در سایت های شبکه خبری دز(دز ان ان)، هنردز، نیکان نیوز و دیدنا نیز قرار خواهد گرفت.
امسال برای نیز همچون سال گذشته برای دومین سال مراسم عزاداری شب عاشورا در محل بقعه امامزاده رودبند(ع) و همچنین نماز ظهر عاشورا در محل مسجد جامع و خیابان های پیرامون نیز به صورت زنده پخش خواهند شد.
برای دریافت هرچه بهتر تصاویر زنده عزاداری مردم دزفول در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی از شبکه اینترنت، برابر تمهیدات اتخاذ شده تصاویر با دوکیفیت معمولی و بالا بر روی سایت قرار خواهد گرفت تا کاربران بتوانند متناسب با سرعت اینترنت خود تصاویر را دریافت نمایند.

عکس: رضا کافی فر

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان