نمایشگاه “تهران براتیسلاوا ۲۰۱۵″، توسط انجمن تصویرگران ایران در نگارخانۀ لاله برگزار می‎شود Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز به نقل از روابط‎عمومی انجمن تصویرگران، این نمایشگاه شامل آثار برندگان جایزۀ بزرگ دوسالانۀ براتیسلاوا در 25 دورۀ گذشته، برندگان به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز به نقل از روابط‎عمومی انجمن تصویرگران، این نمایشگاه شامل آثار برندگان جایزۀ بزرگ دوسالانۀ براتیسلاوا در 25 دورۀ گذشته، برندگان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ایران و جهان » نمایشگاه “تهران براتیسلاوا ۲۰۱۵″، توسط انجمن تصویرگران ایران در نگارخانۀ لاله برگزار می‎شود

نمایشگاه “تهران براتیسلاوا ۲۰۱۵″، توسط انجمن تصویرگران ایران در نگارخانۀ لاله برگزار می‎شود

files_news_poster-final4print-W[53c28fff1dec7775a006f0102bd1ee3a]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز به نقل از روابط‎عمومی انجمن تصویرگران، این نمایشگاه شامل آثار برندگان جایزۀ بزرگ دوسالانۀ براتیسلاوا در ۲۵ دورۀ گذشته، برندگان جوایز نمایشگاه ۲۰۱۵، برندگان ایرانی دوره‎های پیشین و کاندیداهای ایرانی نمایشگاه ۲۰۱۵ است که در حدود ۸۰ اثر را تشکیل می‎دهد.

دوسالانۀ براتیسلاوا یکی از معتبرترین جشنواره‎های تصویرگری بین‎المللی است که با همکاری سازمان یونسکو در اسلواکی برگزار می‎شود. جوایز این دوسالانه شامل جایزۀ بزرگ، سیب طلایی و پلاک طلایی است.

چندی پیش نیز انجمن، نمایشگاه مشابهی از آثار راه‎یافتگان به نمایشگاه بلونیای ۲۰۱۵ و راه‎یافتگان ایرانی دوره‎های پیشین این نمایشگاه را با عنوان “تهران بلونیا ۲۰۱۵” و “اصفهان بلونیا ۲۰۱۵” برگزار کرده‎بود.

تهران براتیسلاوا ۲۰۱۵، روز جمعه ۲۲ آبان ۹۴، از ساعت ۱۷ تا ۲۰ گشایش می‎یابد و تا ۴ آذر از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۹ در گالری لاله با نشانی خیابان دکتر فاطمی، جنب هتل لاله به روی بازدیدکنندگان گشوده خواهدبود.

در برگزاری این نمایشگاه نهادهایی چون، نمایشگاه براتیسلاوا، شورای کتاب کودک، نگارخانۀ لاله، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و انتشارات خانۀ ادبیات کودک یاریگر انجمن تصویرگران بوده‎اند.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان