انتخابات انجمن خوشنویسان دزفول برگزار شد Reviewed by Momizat on . انتخابات انجمن خوشنویسان دزفول در روز دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ در محل تالار اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان دزفول برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز انتخابات انجمن خوشنویسان دزفول در روز دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ در محل تالار اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان دزفول برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » انتخابات انجمن خوشنویسان دزفول برگزار شد

انتخابات انجمن خوشنویسان دزفول برگزار شد

انتخابات انجمن خوشنویسان دزفول در روز دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ در محل تالار اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان دزفول برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز به نقل از نیکان نیوز، ”نادر سعادتی فرد” ضمن اعلام این خبر افزود: این انتخابات با حضور استاد زدوار رییس انجمن خوشنویسان اهواز  با اکثریت ۹۸ درصدی و بیش از ۴۲ نفر از هنرمندان خوشنویس دزفول  برگزار شد.

سعادتی فرد تصریح کرد:با اطلاع رسانی مناسبی  که به هنرمندان خوشنویس  صورت گرفته بود، هنرمندان خوشنویس در یک فضای هنری و صمیمی در این اداره به همراه اعضا شورای انجمن، بازرس و نمایندگان مجمع را با رای گیری از بین ۴۲ نفر از اعضا حاضر انجمن که دارای کارت عضویت بودند انتخاب  نمودند .
قبل از رای گیری  استاد حجاز و استاد زدوار سخنان مبسوطی  پیرامون فعالیت ها  و گزارش عملکرد انجمن خوشنویسان در ۴ سال گذشته  و همچنین  پیرامون تعامل  گروهی هنرمندان  در عرصه های خوشنویسی  بیان نمودند .
پس از رای گیری اعضا ذیل در انتخابات این دوره انجمن  خوشنویسان دزفول  مشخص شدند :
اعضا شورا:  آقایان  حجاز  –  خادمی –  دیهیم  –   جلالوند –  پیرنیا –  شاهی
بازرس انجمن : آقای حافظ پل
نمایندگان  مجمع خوشنویسان در تهران : آقایان  حجاز –  دیهیم

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان