مرضیه برومند فراخوان داد Reviewed by Momizat on . فراخوان  شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران _ مبارک منتشر شد. به گزارش هنردز به نقل از سایت ایران تئاتر، روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی علام کر فراخوان  شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران _ مبارک منتشر شد. به گزارش هنردز به نقل از سایت ایران تئاتر، روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی علام کر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » بخش های هنری » تئاتر » مرضیه برومند فراخوان داد

مرضیه برومند فراخوان داد

فراخوان  شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران _ مبارک منتشر شد.

به گزارش هنردز به نقل از سایت ایران تئاتر، روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی علام کرد: مرضیه برومند، دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی تهران _ مبارک در این فراخوان با ابراز خوشنودی از این‌که چند ماه زودتر از دوره‌های گذشته جشنواره، مقدمات برگزاری این گردهمایی فراهم شده از هنرمندان تئاتر عروسکی خواسته است در این رویداد شرکت کنند.

در متن این یادداشت آمده است:

«آسمان عروسک‌ها آبی است

نمایشگران عزیز عروسکی، شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران _ مبارک دارد فرا می‌رسد. خوشبختانه این بار توانستیم – چند ماه زودتر از دوره‌های گذشته مقدمات برگزاری این گردهمایی دوست‌داشتنی و باشکوه را فراهم کرده و از شما دعوت کنیم هرچه زودتر دست به کار شوید و با آرامش و دقت بیش‌تر خود را برای شرکت در این جشنواره آماده کنید.

امیدواریم با یاری و حضور شما جشنواره‌ای گرم‌تر و پربارتر و آثاری با کیفیت مطلوب‌تر از گذشته داشته باشیم.»

در این فراخوان، جست‌وجو جهت یافتن راه‌های نو و خلاقانه در نمایش عروسکی و استفاده از شیوه‌های تازه و بدیع و متنوع برای تقویت بیان تصویری و انتقال بهتر مفاهیم، توجه به نمایش عروسکی ویژه مخاطبان خردسال و کودک و تلاش برای ایجاد فضای شاد، با نشاط و امیدبخش، ضمن انتقال پیام‌های آموزشی به ویژه در حوزه‌های سلامت، محیط زیست و رفتارهای مناسب اجتماعی، توجه به مخاطب به عنوان رکن اصلی نمایش و تولید آثاری که در عین غنای هنری در جذب مخاطب نیز موفق باشد، به عنوان اهداف جشنواره معرفی شده اند.

فراخوان جشنواره شانزدهم در بخش‌های صحنه‌ای (اصلی، کودک، بین‌الملل)، فضای باز (خیابانی، رویکرد نوین به نمایش‌های عروسکی سنتی) و کارگاه‌های آموزشی اعلام شده است.

نشست رسانه‌ای شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی تهران – مبارک اول دی‌ماه ساعت ۱۱ در سالن کنفرانس مجموعه تئاترشهر برگزار می‌شود.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان