نمایشگاه نقاشی ویترای با عنوان “نور، شیشه، کاشی” در نگارخانه ژرفای هنر برپا شد Reviewed by Momizat on . نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای با عنوان "نور، شیشه، کاشی" در نگارخانه ژرفای هنر برپاشد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای با آثار نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای با عنوان "نور، شیشه، کاشی" در نگارخانه ژرفای هنر برپاشد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای با آثار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » نمایشگاه نقاشی ویترای با عنوان “نور، شیشه، کاشی” در نگارخانه ژرفای هنر برپا شد

نمایشگاه نقاشی ویترای با عنوان “نور، شیشه، کاشی” در نگارخانه ژرفای هنر برپا شد

نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای با عنوان “نور، شیشه، کاشی” در نگارخانه ژرفای هنر برپاشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای با آثار خانم محبوب هدایت پور با عنوان “نور، شیشه، کاشی” در نگارخانه ژرفای هنر دزفول برپا شد.

“فهیمه طحان” مدیر نگارخانه ژرفای هنر در گفتگویی با خبرنگار هنردز ضمن اعلام این خبر گفت: در این نمایشگاه تعداد هفتاد اثر در ابعاد مختلف از این هنرمند به نمایش درآمده که با تکنیک ویترای و ترکیب مواد مختلف بر روی شیشه، کاشی، آینه و ظروف کار شده است.
وی افزود: “محبوب هدایت پور” متولد ۱۳۶۵ و دارای مدرک کاردانی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک می باشد که فعالیت های هنری ایشان در زمینه های طراحی گرافیک، نقاشی با تکنیک ها و سبک های مختلف از قبیل مداد رنگی، آبرنگ، سفال، کاشی شکسته، ویترای، اجرای کار تلفیقی ویترای شیشه و کاشی در دکوراسیون داخلی است.
“طحان” در ادامه گفت: این هنرمند بیش از ده سال است که در این زمینه فعالیت دارد و این نمایشگاه حاصل کار مستمر چهارماهه ایشان است. محبوب هدایت پور، علاوه بر این تابلوها، تکنیک ویترای را بر روی آباژور و طراحی و تزیین سفره هفت سین و ظروف مختلف بکار برده است.
“مدیر نگارخانه ژرفای هنر” درباره زمان برگزاری این نمایشگاه گفت: آیین گشایش این نمایشگاه در روز جمعه ۱۶ بهمن ماه با حضور “نادر سعادتی فرد” رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، هنرمندان و علاقه مندان در نگارخانه ژرفای هنر برگزار شد و این نمایشگاه تا ۲۹ بهمن ماه سال جاری ادامه دارد و علاقه مندان می توانند جهت بازدید عصرها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ به این نگارخانه واقع در خیابان شریعتی بین خیام و ۴۵ متری فتح المبین مراجعه نمایند.

photo_2016-02-06_16-28-26

photo_2016-02-06_16-28-30

photo_2016-02-06_16-28-33

photo_2016-02-06_16-28-36

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان