سومین اجرای آموزشی هنرجویان آموزشگاه موسیقی دل انگیز برگزار شد Reviewed by Momizat on . سومین برنامه آموزشی هنرجویان آموزشگاه دل انگیز با اجرای تک نوازی، دو نوازی و گروه نوازی در انواع موسیقی در روز جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ در مجتمع فرهنگی سینمایی درفو سومین برنامه آموزشی هنرجویان آموزشگاه دل انگیز با اجرای تک نوازی، دو نوازی و گروه نوازی در انواع موسیقی در روز جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ در مجتمع فرهنگی سینمایی درفو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » سومین اجرای آموزشی هنرجویان آموزشگاه موسیقی دل انگیز برگزار شد

سومین اجرای آموزشی هنرجویان آموزشگاه موسیقی دل انگیز برگزار شد

سومین برنامه آموزشی هنرجویان آموزشگاه دل انگیز با اجرای تک نوازی، دو نوازی و گروه نوازی در انواع موسیقی در روز جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ در مجتمع فرهنگی سینمایی درفول برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، “حسین شکوفا” مدیر آموزشگاه دل انگیز در گفتگویی با خبرنگار هنردز گفت: فراگیری هنر و کسب علم همواره از ویژگی های یک جامعه پویا و زنده بوده و دراین خصوص ارتباط تنگاتنگی بین هنرآموزان و هنرجویان بوجود می آید تا برای رسیدن به اهداف تعریف شده، راه، هموار گشته به سرانجام خوب و موفقی برسد. دراین راستا آموزشگاه موسیقی دل انگیز که اولین آموزشگاه رسمی دزفول می باشد، برنامه ها و اجراهای زیادی در فضای آموزشی خویش برگزار کرده و به عبارتی بستر اجرایی را برای هنرجو، جهت اجرای جدی تر و مهم تر آماده نموده تا از لحاظ روحی و روانی قوی تر و مصمم تر گردند تا بتوانند در صحنه و اجراهای جدی هنرنمایی کنند.

وی افزود: سومین برنامه آموزشی که در تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ در مجتمع فرهنگی سینمایی درفول برگزار شد با اجرای بیش از ۳۵ اجرای تک نوازی، دو نوازی و گروه نوازی در انواع موسیقی سنتی، محلی، کلاسیک و پاپ با استقبال با شکوه علاقه مندان و هنردوستان روبرو شد که این شور و اشتیاق حتی پس از گذشت ۴ ساعت همچنان ادامه داشت.

شکوفا در ادامه گفت: قطعاً حمایت و همکاری “نادر سعادتی فرد” رییس محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و مدیریت محترم مجتمع فرهنگی، موجب اجرایی شدن چنین برنامه هایی خواهد بود که در اینجا از ایشان قدردانی نموده آرزوی موفقیت برای این عزیزان داریم.

وی درباره ادامه این برنامه ها در دزفول گفت: ازم به یادآوری است که طبق برنامه ریزی آموزشگاه، اجرای آموزشی زیاد و هدفمندی خواهیم داشت که موجب انگیزه و حرکت بیشتر هنرجویان خواهد بود. با سپاس از آقای شهیدی کیا مدیر داخلی آموزشگاه و آیین شکوفا مدیر برنامه و همه همراهان، همکاران و تمامی دوستانی که به هر نحوی موجب شکل گیری و نمود این اجرا شدند.

photo_2016-04-11_00-10-16

photo_2016-04-11_00-10-19

photo_2016-04-11_00-10-23

photo_2016-04-11_00-10-29

photo_2016-04-11_00-10-32

****

حسین شکوفا
– مدیرمسئول آموزشگاه موسیقی دل انگیز.
– مدیرعامل شرکت نوای دل انگیز.
– سرپرست گروه موسیقی دل انگیز.
– اطلاع رسانی رویداد های فرهنگی و هنری.
– ارایه آثار تولیدی موسیقایی و درج مطالب آموزشی.
– کارشناس ارشد موسیقی از دانشگاه تهران

کانال تلگرام حسین شکوفا:  https://telegram.me/h_shokoofa

کانال تلگرام آموزشگاه دل انگیز:  https://telegram.me/delangiz80

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

دیدگاه (1)

  • علی عسکری نیا

    ممنون از عوامل برگذار کننده که زحمت بسیار کشیدند. انشالله سری های بعد با نظم بهتری صورت گیرد.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان