نمایشگاه معرق “از چوب تا خیال” در نگارخانه ژرفای هنر دزفول گشایش یافت Reviewed by Momizat on . گشایش نمایشگاه معرق " از چوب تا خیال" در نگارخانه ژرفای هنر دزفول نمایشگاه معرق "از چوب تا خیال" آثار مصطفی شاهین زاده با حضور "نادر سعادتی فرد" رییس اداره فرهن گشایش نمایشگاه معرق " از چوب تا خیال" در نگارخانه ژرفای هنر دزفول نمایشگاه معرق "از چوب تا خیال" آثار مصطفی شاهین زاده با حضور "نادر سعادتی فرد" رییس اداره فرهن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » نمایشگاه معرق “از چوب تا خیال” در نگارخانه ژرفای هنر دزفول گشایش یافت

نمایشگاه معرق “از چوب تا خیال” در نگارخانه ژرفای هنر دزفول گشایش یافت

گشایش نمایشگاه معرق ” از چوب تا خیال” در نگارخانه ژرفای هنر دزفول

photo_2016-04-24_17-30-44

نمایشگاه معرق “از چوب تا خیال” آثار مصطفی شاهین زاده با حضور “نادر سعادتی فرد” رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و جمعی از هنرمندان و علاقه مندان در نگارخانه ژرفای هنر دزفول گشایش یافت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، “فهیمه طحان” مسئول نگارخانه ژرفای هنر در گفتگویی با خبرنگار ما گفت: در این نمایشگاه ۳۲ اثر نقاشی و خوشنویسی معرق با موضوعات ادبی و مذهبی به نمایش گذاشته شده است.
وی افزود: تابلوهای نقاشی با مضامین اسطوره های ادبیات ایران، نقاشی مینیاتور و منظره به تصویر کشیده شده اند و تابلوهای خوشنویسی نیز شامل بسم الله، آیات و سوره های قرآنی، اشعار حافظ و… می باشند.
طحان در باره هنرمندی که آثارش در نگارخانه به نمایش درآمده گفت: مصطفی شاهین زاده متولد ۱۳۴۱ در دزفول می باشد و حدود ۸ سال سابقه کار معرق دارد.

وی در پایان گفت: این نمایشگاه از ۳ اردیبهشت لغایت ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۱:۳۰ در نگارخانه ژرفای هنر دزفول واقع در خیابان شریعتی بین خیاان خیام و ۴۵ متری فتح المبین آماده بازدید علاقه‌مندان می باشد.

photo_2016-04-24_17-30-35

photo_2016-04-24_17-30-38

photo_2016-04-24_17-30-41

photo_2016-04-24_17-30-47

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان