فراخوان جشنواره تئاتر باران منتشر شد Reviewed by Momizat on . فراخوان جشنواره تئاتر باران که با هدف شناسایی، پرورش و معرفی استعدادهای تازه و جوان، به مدت  7روز در هفته  پایانی مردادماه امسال برگزار می شود، منتشر شد. به گزا فراخوان جشنواره تئاتر باران که با هدف شناسایی، پرورش و معرفی استعدادهای تازه و جوان، به مدت  7روز در هفته  پایانی مردادماه امسال برگزار می شود، منتشر شد. به گزا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » بخش های هنری » تئاتر » فراخوان جشنواره تئاتر باران منتشر شد

فراخوان جشنواره تئاتر باران منتشر شد

فراخوان جشنواره تئاتر باران که با هدف شناسایی، پرورش و معرفی استعدادهای تازه و جوان، به مدت  ۷روز در هفته  پایانی مردادماه امسال برگزار می شود، منتشر شد.

به گزارش دریافتی هنردز به نقل از ایران تئاتر ، تئاتر باران با هدف حمایت از هنرجویان آموزشگاه‌ها و علاقه مندان به هنر تئاتر در فضایی رقابتی و ایجاد فرصت حضور برای همه علاقه مندان ، فراخوان جشنواره آموزشگاه هنری باران را به صورت عمومی منتشر کرد.

بر اساس این گزارش،جشنواره باران با  رویکرد توجه به برجسته‌سازی نقش آموزش، با بهره ‌گیری از ظرفیت‌های موجود در مجموعه هنرهای نمایشی باران امکان اجرای عمومی نمایش‌های برگزیده را فراهم ساخته است که در بخش‌های فراخوان به آن پرداخته می‌شود.

مهلت ثبت نام  در این رویداد هنری تا ۲۰تیر ماه ۹۵ است و بازبینی آثار به صورت زنده ۲تا۴مرداد ماه صورت می گیرد.

در متن این فراخوان آمده است: تئاتر باران به منظور تشویق و حمایت از آموزش تئاتر و پشتیبانی و معرفی نسل جوان به بدنه تئاتر حرفه ای، اقدام به برگزاری نخستین هفته تئاتر آموزشگاه های سینمایی و هنرهای نمایشی استان تهران و البرز از میان هنرجویان و فارغ التحصیلان آموزشگاه های سینمایی و هنرهای نمایشی می کند

 کلیه متقاضیان باید هنرجوو یا فارغ التحصیل سال ۱۳۹۳به بعد یکی از آموزشگاه های هنری باشند.

 آثار شرکت کننده نباید پیش از این در هیچ یک از سالن های حرفه ای تئاتر تهران اجرای عمومی داشته باشند.

 جشنواره باران در دو بخش نمایش صحنه ای و نمایشنامه خوانی برگزار می شود.

کلیه متقاضیان بدون ارائه متن جهت بازخوانی در فهرست بازبینی و گزینش این رویداد قرار می گیرند.

نتایج ۷مرداد ماه ۹۵ اعلام می شود. زمان برگزاری ۲۳ تا ۳۰ مردادماه نود و پنج است. اثر برگزیده در هر بخش از سوی  تئاتر باران حمایت و در سال ۱۳۹۵ اجرای عمومی خواهد داشت.

مدارک مورد نیاز ، معرفی نامه و یا مدرک معتبر از آموزشگاه مربوطه،۲  قطعه عکس کارگردان، مجوز رسمی از نویسنده یا مترجم، تکمیل فرم ثبت نام، پرداخت مبلغ ۷۰۰ هزار ریال به عنوان ورودی برای بخش صحنه ای، پرداخت مبلغ ۴۰۰ هزار ریال برای بخش نمایشنامه خوانی است.

 نشانی دبیرخانه خیابان انقلاب، ابتدای فلسطین جنوبی، پلاک۲۹۲، تلفن تماس: ۶۶۱۷۶۸۲۵ است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان