آهنگ جدید مبین رضا زاده به مناسبت روز چهارم خردادماه “روز دزفول” Reviewed by Momizat on . آهنگ جدید مبین رضا زاده به مناسبت روز چهارم خردادماه "روز مقاومت و پایداری ، روز دزفول" به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، مبین رضا زاده هنرمند ارزشی آهنگ جدید آهنگ جدید مبین رضا زاده به مناسبت روز چهارم خردادماه "روز مقاومت و پایداری ، روز دزفول" به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، مبین رضا زاده هنرمند ارزشی آهنگ جدید Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » آهنگ جدید مبین رضا زاده به مناسبت روز چهارم خردادماه “روز دزفول”

آهنگ جدید مبین رضا زاده به مناسبت روز چهارم خردادماه “روز دزفول”

آهنگ جدید مبین رضا زاده به مناسبت روز چهارم خردادماه “روز مقاومت و پایداری ، روز دزفول”

334663_817

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، مبین رضا زاده هنرمند ارزشی آهنگ جدید خود را به مناسبت روز چهارم خردادماه، روز مقاومت دزفول منتشر کرد .

علت این نامگذاری مقاومت مردم این شهر در برابر موشک باران رژیم بعثی عراق در طول جنگ ایران و عراق بوده است. این شهر در دوران جنگ بارها مورد هجوم و موشک‌باران رژیم عراق بود تا آنجا که آن را با نام شهر موشک‌ها یاد کرده‌اند.
همچنین در آغاز جنگ ایران و عراق دزفول بیش از ۲۰۰ بار موشک‌باران و ۲۰ هزار بار گلوله‌باران شد.
مردم دزفول با وجود موشک‌باران شدید همچنان مقاومت می‌کردند و نماز جمعه دزفول هر هفته با حضور مردم و رزمندگان اقامه می‌شد. شهرستان دزفول در دوران جنگ هفت هزار کشته، زخمی و مفقودالاثر داشت که از این تعداد، دو هزار و ۶۰۰ نفر کشته‌های جنگ بودند.
این اثر با آهنگسازی مبین رضا زاده – ترانه جواد منفرد و تنظیم و میکس و مسترینگ پیمان امیدی روانه بازار موسیقی گردید که از طریق لینک زیر می توانید دانلود نمایید.

بر اساس این گزارش این نماهنگ  ساعت ۱۰ امشب از رسانه ملی پخش خواهد شد.

دانلود

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان