در این زنجیریان در اندیمشک به روی صحنه می رود Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، تئاتر "در این زنجیریان" به نویسندگی و کارگردانی بهروز وفایی در اندیمشک به روی صحنه می رود. نویسنده می نویسد از تلاطم امواج به به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، تئاتر "در این زنجیریان" به نویسندگی و کارگردانی بهروز وفایی در اندیمشک به روی صحنه می رود. نویسنده می نویسد از تلاطم امواج به Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار خوزستان » در این زنجیریان در اندیمشک به روی صحنه می رود

در این زنجیریان در اندیمشک به روی صحنه می رود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، تئاتر “در این زنجیریان” به نویسندگی و کارگردانی بهروز وفایی در اندیمشک به روی صحنه می رود.

نویسنده می نویسد از تلاطم امواج به ساحل خرده ی ذهنی که تشنه است به آبی تا تنی آرام کند به نوشته ای دردناک، تا بنویسد در این زنجیریان هستند مردانی که مردار زنان را دوست می دارند…

ما چه می خواهیم از این زندگی که زود دیر می شود در تلاطم امواجی که احاطه می کند و سر زخم باز می کند تا بگوید قصه ای دردناک از کسانی که به دام اعتیاد افتاده اند.

آنچه خواندید خلاصه ای است از تئاتر “در این زنجیریان به نویسندگی و کارگردانی بهروز وفایی که از ۲۰ تا ۲۵ تیرماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در سالن اصلی تالار خورشید اندیمشک به روی صحنه خواهد رفت.

“بهروز وفایی” در این باره گفت: نمایش در این زنجیریان به صحنه می کشد این قصه دردناک را به زبانی ساده با هنرمندی هنرمندانی چون: جواد رزاقی، الناز صادقی، آرش کرم الهی، ابوذر قلاوند، حسین مشکی، زهرا امیر شکاری، پگاه بافکار، ایلیا وفایی و عسل وفایی که در این تئاتر به ایفای نقش می پردازند.

وی در ادامه افزود: علی خادم به عنوان سرپرست گروه ، احسان موسوی به عنوان مدیر اجرایی و روابط عمومی ، رضا جعفر پور به عنوان موسیقی و آهنگساز ، اکرم اسدی و وحید داوودوند به ترتیب به عنوان طراح لباس و طراح دکور این گروه را همراهی می نمایند.

علاقه مندان می توانند جهت رزرو بلیط با شماره ۰۹۳۹۱۲۹۵۸۰۲ تماس حاصل نمایند.

photo_2016-07-02_01-20-29

photo_2016-07-02_01-20-32

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان