تدوین و صداگذاری «یک اتفاق کوچک» ساخته ی سید مرتضی سبزقبا به اتمام رسید Reviewed by Momizat on . مراحل پس از تولید فیلم «یک اتفاق کوچک» به نویسندگی و کارگردانی سید مرتضی سبزقبا به اتمام رسید و این فیلم آماده ی نمایش شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، ای مراحل پس از تولید فیلم «یک اتفاق کوچک» به نویسندگی و کارگردانی سید مرتضی سبزقبا به اتمام رسید و این فیلم آماده ی نمایش شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، ای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » تدوین و صداگذاری «یک اتفاق کوچک» ساخته ی سید مرتضی سبزقبا به اتمام رسید

تدوین و صداگذاری «یک اتفاق کوچک» ساخته ی سید مرتضی سبزقبا به اتمام رسید

a-trivial-thing

مراحل پس از تولید فیلم «یک اتفاق کوچک» به نویسندگی و کارگردانی سید مرتضی سبزقبا به اتمام رسید و این فیلم آماده ی نمایش شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، این فیلم به زندگی مرد جوانی می پردازد که آرزوی اش این است که او هم روزی در سینما حضور داشته باشد و تصویرش روی پرده ی سینما نقش ببندد.

فیلم کوتاه داستانی «یک اتفاق کوچک» با فرمت Full HD، در ۵ روز، در لوکیشن هائی واقع در دزفول و در مدت زمان ۱۲ دقیقه تصویربرداری شد و مراحل تدوین و صداگذاری فیلم که حدود ۲ ماه به طول انجامید نیز به پایان رسید.

اسامی عوامل تولید این فیلم به این شرح اند:

نویسنده، تصویربردار، تدوینگر، طراح پوستر و کارگردان: سید مرتضی سبزقبا- صدابردار نریشن: محمد زربخش- صداگذار: حسین قورچیان- عکاس: حمید تجلی فرد- تیتراژ: حجت کایدخورده- مترجم: سید عزیز رودبندی- مجری طرح: حمید تجلی فرد- با حضور: مجید اردلان، علی قاسمی- تهیه کننده: سید رضا سبزقبا.

در فیلم «یک اتفاق کوچک» یکی از لذتبخش ترین تولیدات کارنامه ی سینمائی ام را تجربه کردم. در این فیلم که شیوه ی متفاوتی از تولید را برای اش برنامه ریزی کرده بودم، از حیث مباحث زیباشناختی و روش کارگردانی نیز تجربه ی تازه ای را در کارنامه ی سینمایی ام به دست آوردم. آن چه که برای من در تولید این فیلم اهمیت به سزایی داشت این بود که در شیوه ی تولید و کارگردانی آن از تمام تجربه های گذشته ی هنری کارنامه ام به نفع خلق فضاسازی و شکل گیری دنیایی باورپذیر و آفرینش عواطفی ساده اما عمیق استفاده کنم و درنهایت فیلمی با ویژگی ها و استانداردهای سینمایی بسازم. امیدوارم به این مهم دست پیدا کرده باشم.

در این فیلم از محبت و لطف دوستان و بزرگوارانی بهره مند شدم که هر کدام برای تولید «یک اتفاق کوچک» تا در حد توان به من یاری رساندند. به عنوان نویسنده و کارگردان این پروژه به نوبه ی خود از لطف و محبت بزرگوارانی چون سید کاظم سبزقبا، سید رضا سبزقبا، علیرضا خداداد، علی کشاورز، سید عزیز رودبندی، سید علی صفویان، روح الله پوردیان، محسن مستکین، عظیم چینی پرداز، میثم حنطوش، جواد بابایی، فریدون جعفریان، مهران بقایی، حمید تجلی فرد و فاطمه ی سیاح طرفی متشکرم. همچنین بابت همکاری و مساعدت آقای نادر سعادتی فرد ریاست محترم اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، همچنین مدیریت محترم دانشگاه علوم پزشکی دزفول و نیز کارکنان محترم مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول صمیمانه سپاسگزارم.

در انجمن فیلم کوتاه ایران (ISFA) بخوانید.
در ایسنا خوزستان بخوانید.
در ایرنا خوزستان بخوانید.
در خوزنیوز بخوانید.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان