آلبوم محمدرضا فروتن به بازار می‌آید Reviewed by Momizat on . آلبوم موسیقی محمدرضا فروتن - بازیگر - منتشر می‌شود. به گزارش هنردز به نقل از روابط عمومی این آلبوم، محمدرضا فروتن - بازیگر سینما - این روزها مشغول به انجام رسان آلبوم موسیقی محمدرضا فروتن - بازیگر - منتشر می‌شود. به گزارش هنردز به نقل از روابط عمومی این آلبوم، محمدرضا فروتن - بازیگر سینما - این روزها مشغول به انجام رسان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ایران و جهان » آلبوم محمدرضا فروتن به بازار می‌آید

آلبوم محمدرضا فروتن به بازار می‌آید

آلبوم موسیقی محمدرضا فروتن – بازیگر – منتشر می‌شود.

57372513

به گزارش هنردز به نقل از روابط عمومی این آلبوم، محمدرضا فروتن – بازیگر سینما – این روزها مشغول به انجام رساندن مراحل پایانی انتشار اولین آلبوم موسیقی خود است که حدود پنج سال برای ساخت آن، زمان صرف و تلاش کرده، اثری متفاوت را ارائه دهد.

ترانه‌های این آلبوم که مراحل مجوز گرفتن آن طی شده، سروده‌ی افشین یداللهی است و بابک زرین هم ساخت ملودی‌ها را برعهده داشته است. همچنین سیروان خسروی و امیرمیلاد نیکزاد در مقام تنظیم‌کننده این اثر همکاری داشته‌اند.

در این آلبوم، علاوه بر قطعات صوتی، پنج قطعه‌ی تصویری هم گنجانده شده است.

محمدرضا فروتن که فعالیت‌های بازیگری‌اش نسبت به گذشته کم‌رنگ‌تر شده، در یکی – دو سال اخیر تمرکز خود را بیشتر بر تولید این آلبوم گذاشته است. ضمن این‌که در رشته «روانشناسی سلامت» در مقطع دکتری نیز مشغول تحصیل است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان