بازیگر سریال خاطره‌انگیز «سرزمین عجایب» درگذشت Reviewed by Momizat on . دان مارشال بازیگر سریال‌های آمریکایی خاطره‌انگیزی چون «پیشتازان فضا» و «سرزمین غول‌ها» (سرزمین عجایب) یکشنبه در لس‌آنجلس درگذشت. خبر درگذشت این بازیگر ۸۰ ساله ر دان مارشال بازیگر سریال‌های آمریکایی خاطره‌انگیزی چون «پیشتازان فضا» و «سرزمین غول‌ها» (سرزمین عجایب) یکشنبه در لس‌آنجلس درگذشت. خبر درگذشت این بازیگر ۸۰ ساله ر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ایران و جهان » بازیگر سریال خاطره‌انگیز «سرزمین عجایب» درگذشت

بازیگر سریال خاطره‌انگیز «سرزمین عجایب» درگذشت

16-11-2-115012don-marshall-dead

دان مارشال بازیگر سریال‌های آمریکایی خاطره‌انگیزی چون «پیشتازان فضا» و «سرزمین غول‌ها» (سرزمین عجایب) یکشنبه در لس‌آنجلس درگذشت.

خبر درگذشت این بازیگر ۸۰ ساله را باربارا لونا همبازی او در سریال «پیشتازان فضا» در فیسبوک اعلام کرد.

مارشال در روزگاری که سیاه‌پوستان آمریکایی به سختی می‌توانستند در سریال‌های تلویزیونی نقشی به دست بیاورند در «پیشتازان فضا» بازی کرد. او که در سال ۱۹۶۷ در سریال «پیشتازان فضا»‌ بازی کرده بود اواخر همان دهه در نقش دن اریکسون در سریال «سرزمین غول‌ها» ظاهر شد.

از دیگر سریال‌های مشهوری که او در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده است می‌توان به سریال‌های «جولیا»، «هالک شگفت‌انگیز» و «زن بیونیک» اشاره کرد.

این بازیگر در سن‌دیگو به دنیا آمده بود و در آغاز قصد داشت در یک رشته مهندسی تحصیل کند. او در سینما هم در آثاری چون «چیزی با دو سر» نقش‌آفرینی کرده است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان