نمایش خمیازه در پلاتوی تئاتر دزفول اجرا می شود Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، نمایش خمیازه کاری از گروه هنری نمایشی باران به زودی در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به روی صحنه می رود. این نمایش به نویسندگی و به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، نمایش خمیازه کاری از گروه هنری نمایشی باران به زودی در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به روی صحنه می رود. این نمایش به نویسندگی و Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » نمایش خمیازه در پلاتوی تئاتر دزفول اجرا می شود

نمایش خمیازه در پلاتوی تئاتر دزفول اجرا می شود

نمایش خمیازه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، نمایش خمیازه کاری از گروه هنری نمایشی باران به زودی در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به روی صحنه می رود.

این نمایش به نویسندگی و کارگردانی محسن مستکین و با بازی فاطمه سیاح طرفی، حسین قبیتی، هوشنگ بهرامی، عالیه مبارک و محسن مستکین در نیمه دوم آبان ۱۳۹۵ در پلاتوی استاد عبدالرضا ملهمی واقع در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول اجرا خواهد شد.

لازم به ذکر است سید مرتضی سبزقبا به عنوان طراح صحنه، لباس، پوستر و اجرای تیزر و کلیپ و نیلوفر دادفر به عنوان نور و صدا و مهسا عندلیب به عنوان منشی صحنه و محمد مستکین و سجاد زرچی به ترتیب به عنوان مدیر سالن و مدیر تولید این گروه را یاری می نمایند.

علاقه مندان می توانند جهت رزرو بلیط با شماره ۰۹۳۳۶۱۲۲۴۷۰ تماس حاصل نمایند.

دانلود تیزر

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان