اطلاعیه سه سالانه پوستر لاهتی فنلاند Reviewed by Momizat on . قابل توجه طراحان گرافیک ایرانی با توجه به تحریم اقتصادی که باعث ایجاد محدودیت در نقل و انتقال پول بین بانک های ایران و جهان شده است و این مساله پرداخت هزینه ی ش قابل توجه طراحان گرافیک ایرانی با توجه به تحریم اقتصادی که باعث ایجاد محدودیت در نقل و انتقال پول بین بانک های ایران و جهان شده است و این مساله پرداخت هزینه ی ش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » فراخوان » اطلاعیه سه سالانه پوستر لاهتی فنلاند

اطلاعیه سه سالانه پوستر لاهتی فنلاند

قابل توجه طراحان گرافیک ایرانی
با توجه به تحریم اقتصادی که باعث ایجاد محدودیت در نقل و انتقال پول بین بانک های ایران و جهان شده است و این مساله پرداخت هزینه ی شرکت در(سه سالانه ی لاتی فنلاند) را برای طراحان ایرانی دچار مشکل کرده است، سه سالانه لاتی تصمیم گرفته است که این قانون را برای طراحان ایرانی که قصد حضور در این سه سالانه ی بین المللی را دارند را تغییر دهد.
توجه: این قانون فقط شامل طراحانی است که در ایران زندگی و کار میکنند و آن ها از پرداخت هزینه ی ورود و ثبت نام معاف هستند.
بنابر این شیوه ثبت نام از ایران به شرح زیر خواهد بود:
تمامی طراحانی که شرایط حضور در این بینال را در خود می بینند میتوانند با ورود به سایت سه سالانه ثبت نام کنند:
www.postertriennial2017.fi
سه سالانه طراحی پوستر لاتی و پریسا تشکری (به عنوان یکی از اعضای هیات داوران سه سالانه ی لاتی فنلاند در سال ۲۰۱۷) نمایندگانی خواهند بود برای اعلام نام طراحانی که قصد ارسال پوسترهایشان برای مرحله انتخاب دارند.
لیست ارسالی می بایست شامل نام طراح و آدرس ایمیل او به زبان انگلیسی باشد که برای ایمیل خانم پریسا تشکری ارسال میشود
tashakori.parisa@gmail.com
پس از آن، مرحله ی ارسال پوستر و یا همان submit  برای طراحانی که نامشان در لیست آمده باشد فعال خواهد شد و آن ها بدون هیچ گونه پرداختی می توانند پوسترهایشان را آپلود و ارسال کنند.
انجام پروسه ی این کار ممکن است اندکی طول بکشد، از این رو خواهش مندیم شرکت کنندگان، موقعیت و شرایط ثبت نامشان را از طریق سایت سه سالانه پیگیری کنند
www.postertriennial2017.fi 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان