آمار نظرسنجی کافه برتر اعلام شد Reviewed by Momizat on . مجموع آرا شرکت کننده در نظرسنجی کافه برتر اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، مجموع آرا شرکت کننده در نظرسنجی کافه برتر که از 9 آذر تا 24 آذر 1395 فعال مجموع آرا شرکت کننده در نظرسنجی کافه برتر اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، مجموع آرا شرکت کننده در نظرسنجی کافه برتر که از 9 آذر تا 24 آذر 1395 فعال Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » آمار نظرسنجی کافه برتر اعلام شد

آمار نظرسنجی کافه برتر اعلام شد

%da%a9%d8%a7%d9%81%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-35

مجموع آرا شرکت کننده در نظرسنجی کافه برتر اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، مجموع آرا شرکت کننده در نظرسنجی کافه برتر که از ۹ آذر تا ۲۴ آذر ۱۳۹۵ فعال بوده، به شرح زیر منتشر شد:

مجموع آرا: ۳۳۳۱

رأی صحیح مأخوذه: ۲۷۴۶

رأی باطل: ۵۸۰

رأی سفید: ۵

پیامک های تکراری به صورت خودکار از سیستم حذف شده و در مجموع آرا تاثیری نداشته است.

نکته مهم:
آرا باطل: آرایی که به غیر از نام کافی شاپ، توضیحاتی به همراهشان ارسال شده و یا پیامی غیر از نام کافی شاپ ارسال شده باشد. همچنین آرایی که توسط سیستم های هوشمند جهت کسب آرا بیشتر به غیر از تلفن همراه ارسال شده باشد که استفاده از این روش تقلب و تخلف محسوب شده و از سیستم به صورت خودکار به آرا باطل افزوده شده است. ضمناً به آرایی که پس از مهلت رأی گیری ارسال شده است ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لازم به ذکر است نتجیه نهایی نظرسنجی کافه برتر در شب یلدا سال جاری اعلام شده و تندیس به کافی شاپ برتر از دیدگاه مردم اهدا خواهد شد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان