نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای در نگارخانه ژرفای هنر دزفول گشایش یافت Reviewed by Momizat on . نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای، آثار عاطفه رحیم زاده با عنوان "آینه در آینه" در نگارخانه ژرفای هنر گشایش یافت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، نمایشگاه آثار ع نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای، آثار عاطفه رحیم زاده با عنوان "آینه در آینه" در نگارخانه ژرفای هنر گشایش یافت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، نمایشگاه آثار ع Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای در نگارخانه ژرفای هنر دزفول گشایش یافت

نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای در نگارخانه ژرفای هنر دزفول گشایش یافت

photo_2017-02-19_03-28-36

نمایشگاه انفرادی نقاشی ویترای، آثار عاطفه رحیم زاده با عنوان “آینه در آینه” در نگارخانه ژرفای هنر گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، نمایشگاه آثار عاطفه رحیم زاده به عنوان نمایشگاه نقاشی ویترای با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول به مدت یک ماه در نگارخانه ژرفای هنر دزفول افتتاح شد.

“فهمیه طحان” مدیر نگارخانه ژرفای هنر در گفتگویی با خبرنگار ما گفت: در این نمایشگاه تعداد ۷۰ اثر در ابعاد مختلف از این هنرمند به نمایش درآمده که با تکنیک ویترای بر روی شیشه، کاشی، آینه و ظروف کار شده است. همچنین تعدادی سفره هفت سین و چند تابلوی نقش برجسته در حاشیه این نمایشگاه به چشم میخورد.

وی درباره این هنرمند گفت: عاطفه رحیم زاده متولد ۱۳۶۹ دارای مدرک ارشد ارتباط تصویری از دانشگاه سوره تهران می باشد که به عنوان برخی از فعالیت های این هنرمند می توان: مدرس و نمایشگاه گردان در نگارخانه ژرفای هنر دزفول، طراح گرافیک و مشاور تبلیغاتی، شرکت در بیش از ۱۰ نمایشگاه گروهی، اثر راه یافته به کتاب لوگوتایپ های ایرانی ۳ برای نشر، نفر برگزیده در بخش گرافیک در اولین جشنواره سراسری هنر مقاومت دزفول در نگارخانه ژرفای هنر خرداد۹۵ نام برد.

طحان اظهار داشت: این نمایشگاه در روز جمعه ۲۹ بهمن ماه در نگارخانه ژرفای هنر گشایش یافت و تا ۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۵ ادامه دارد که علاقه مندان می توانند همه روزه عصرها از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۰:۳۰ به نگارخانه ژرفای هنر واقع در خیابان شریعتی بین خیام و ۴۵ متری فتح المبین مراجعه و یا با شماره ۴۲۵۵۴۱۸۵ تماس حاصل نمایند.

photo_2017-02-19_03-28-51 photo_2017-02-19_03-28-47 photo_2017-02-19_03-28-44 photo_2017-02-19_03-28-40

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان