اجرای نمایش شاد و جذاب “عروسی دختر حاجی الماس” در دزفول Reviewed by Momizat on . اجرای نمایش شاد و جذاب "عروسی دختر حاجی الماس" در دزفول نمایش شاد و مفرح عروسی دختر حاجی الماس به کارگردانی آقای هادی شجاعی از نوزدهم اسفند ماه در سالن مجتمع فر اجرای نمایش شاد و جذاب "عروسی دختر حاجی الماس" در دزفول نمایش شاد و مفرح عروسی دختر حاجی الماس به کارگردانی آقای هادی شجاعی از نوزدهم اسفند ماه در سالن مجتمع فر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » اجرای نمایش شاد و جذاب “عروسی دختر حاجی الماس” در دزفول

اجرای نمایش شاد و جذاب “عروسی دختر حاجی الماس” در دزفول

اجرای نمایش شاد و جذاب “عروسی دختر حاجی الماس” در دزفول

photo_2017-03-15_02-02-14

نمایش شاد و مفرح عروسی دختر حاجی الماس به کارگردانی آقای هادی شجاعی از نوزدهم اسفند ماه در سالن مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول نمایش (( عروسی دختر حاجی الماس )) به نویسندگی آقای محمدرضا کوهستانی و بازنویسی آقای عباس عبادی و کارگردانی آقای هادی شجاعی هر شب از ساعت ۲۱ در سالن شماره ۲ مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول جهت اجرای عمومی به روی صحنه رفته است.
این نمایش شاد و مفرح که زیرنظر گروه نمایش صحنه است داستان فردی بنام حاجی الماس را بیان می کند که برای تاج عروسی دخترش در پی پیدا کردن ی مروارید است که فامیلها و همسایه ها برای کمک به او دست به اقداماتی زیبا و ریتمیک می زنند و در ادامه…
این نمایش که بیشتر شامل حال طیف کودکان و بخصوص نوجوانان را دارد فضایی شاد و دلنشین و جذاب برای خانواده ها مهیا نموده است. علاقه مندان به دیدن این نمایش می توانند جهت رزرو بلیت به مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول مراجعه کنند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان