آلبوم «نیمه راه عشق» منتشر می شود Reviewed by Momizat on . آلبوم «نیمه راه عشق» برای اولین بار به خوانندگی «اَلِکس» (حامد ذاکری) و با موسیقی «امیر حسین کاشانیان» منتشر خواهد شد. خواننده «نیمه راه عشق» با اعلام این خبر، آلبوم «نیمه راه عشق» برای اولین بار به خوانندگی «اَلِکس» (حامد ذاکری) و با موسیقی «امیر حسین کاشانیان» منتشر خواهد شد. خواننده «نیمه راه عشق» با اعلام این خبر، Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ایران و جهان » آلبوم «نیمه راه عشق» منتشر می شود

آلبوم «نیمه راه عشق» منتشر می شود

آلبوم «نیمه راه عشق» برای اولین بار به خوانندگی «اَلِکس» (حامد ذاکری) و با موسیقی «امیر حسین کاشانیان» منتشر خواهد شد.

خواننده «نیمه راه عشق» با اعلام این خبر، گفت: «این آلبوم حاصل چهار سال تلاش و تفکر من در موسیقی است و میتوانم بگویم این ده قطعه را از بین چندین ترانه و ملودی با وسواس بسیار اتنخاب کرده ایم و امیرحسین کاشانیان به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده کلیه قطعات زحمات بسیار زیادی کشیده است و با استایل خاص خود در نوازندگی گیتار نقش بسیار مهمی در ایجاد سبک موسیقایی منحصر بفرد این آلبوم داشته است »

ترانه ۸ قطعه ی این آلبوم سروده الکس است و همچنین علی بحرینی و داریوش صالح پور نیز با یک قطعه در این آلبوم حضور دارند. اما میکس و مسترینگ آلبوم را محمد فلّاحی بر عهده داشته است که از پرکاران این رشته به شمار می رود.

شایان ذکر است که «نیمه راه عشق» را در ابتدای سال جدید خواهیم شنید و در چند روز آینده هم یکی از قطعات این آلبوم را میتوانید از مراجع معتبر موسیقی دریافت کنید و شنونده باشید.

photo_2017-03-20_00-34-52-370x264

منبع: موسیقی ایرانیان

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان