پیام تبریک نادر سعادتی فرد به مناسبت سال جدید Reviewed by Momizat on . رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و سال جدید را به اهالی فرهنگ و هنر و رسانه تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز،  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و سال جدید را به اهالی فرهنگ و هنر و رسانه تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز،  Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » پیام تبریک نادر سعادتی فرد به مناسبت سال جدید

پیام تبریک نادر سعادتی فرد به مناسبت سال جدید

soadati

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و سال جدید را به اهالی فرهنگ و هنر و رسانه تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، “نادر سعادتی فرد” در پیامی سال نو را به جامعه فرهنگ و هنر شهرستان دزفول تبریک گفته و آرزوی بهروزی و سلامتی برای تمام همشهریان را داشت.

بر اساس این گزارش در متن پیام آمده: در آستانه‌ی فصل بعثت طبیعت که نشانه‌ای از قدرت لایزال الهی ست؛ خاضعانه؛ از درگاه مدبر هستی، احسن الحال را برای اهالی فرهنگ و هنر و رسانه‌ی شهر هنردوست و هنرپرور خواستارم.
امیدوارم؛ در سال جدید با دل‌هایی آغشته از بهار، اندیشه‌ای پویا و بصیرتی ستودنی دوشادوش یکدیگر؛ در راه خدمت و اعتلای فرهنگ و هنر پایتخت مقاومت ایران اسلامی کوشا باشیم.
ومن الله توفیق
نادر سعادتی فرد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان