پیام تبریک مدیرمسئول سایت هنردز به مناسبت سال جدید Reviewed by Momizat on . یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل والنهار بهار فصل رویش است و شادابی، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوند است، آری بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متج یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل والنهار بهار فصل رویش است و شادابی، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوند است، آری بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متج Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » پیام تبریک مدیرمسئول سایت هنردز به مناسبت سال جدید

پیام تبریک مدیرمسئول سایت هنردز به مناسبت سال جدید

noruz96 18

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل والنهار

بهار فصل رویش است و شادابی، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوند است، آری بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.

فرا رسیدن فروردین و سال جدید، روز جهانی نوروز و ایام با شکوه فصل بهار را به همه ایرانیان بخصوص همشهریان و هنردوستان و هنرمندان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

آغاز سال نو ایرانیان همراه با رستاخیز زمین و صحنه هنرنمایی یگانه آفرینش و هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است. آمدن نوروز و آغاز فصل بهار که با تغییر و دگرگونی طبیعت همراه است، سرشار از آیه ها و نشانه های خداوند متعال است و برای همه ما نوید شکوفایی و امید در عرصه های مختلف زندگی را به ارمغان می آورد و امیدوارم در سال جدید شاهد پیشرفت روز افزون شهر هنرپرور و هنردوست باشیم.

در گهواره مفتون‌کننده و شیدای طبیعت، ذهن تسخیر دل می‌شود و نیرویی شگرف زنگارهای فکر و روح را صیقل می‌دهد و انسان احساس دگرگونی و نو شدن می‌کند.

پیام بهار، نو شدن و بازآفرینی برای طبیعت و انسان است. بهار این زبان گویای خداوندی به انسان می‌آموزد که رمز ماندگاری و رستگاری او در عرصه هستی، منوط به تغییر و تحول، تلاش و پویائی، خلاقیت و اندیشه ورزی، نوخواهی و نواندیشی است.

امید است سال ۱۳۹۶ تحت عنایات الهی و در سایه مهر بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)، سال تداوم موفقیت‌ها و به ثمر نشاندن نتایج تلاش‌های درخشان سال ۱۳۹۵ باشد.

سال نو و نوروز باستانی را به پیشگاه همهشریان عزیزمان، جامعه فرهنگی و هنری و بخصوص هنرمندان و هنردوستان تبریک عرض نموده، از ایزد متعال برای همگان سالی خوش، توأم با موفقیت، بهروزی، تفاهم، وفاق و پیشرفت مسألت می‌نمایم.

محمدرضا خردمند
مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی هنردز

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان