نمایشگاه عکس بدرقه در دزفول برپا شد+عکس Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکسی تحت عنوان بدرقه ، با موضوع تشییع شهدای هشت سال دفاع مقدس در محل کانون فرهنگی ش به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکسی تحت عنوان بدرقه ، با موضوع تشییع شهدای هشت سال دفاع مقدس در محل کانون فرهنگی ش Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار دزفول » نمایشگاه عکس بدرقه در دزفول برپا شد+عکس

نمایشگاه عکس بدرقه در دزفول برپا شد+عکس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هنردز، بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکسی تحت عنوان بدرقه ، با موضوع تشییع شهدای هشت سال دفاع مقدس در محل کانون فرهنگی شاهد واقع در خیابان آفرینش دزفول برگزار شد.

“غلامعلی تاج” رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول طی گفتگویی با اشاره به این مطلب فوق اعلام کردند این نمایشگاه با بیش از ۲۵ تابلوی بیاد ماندنی از شهدای عزیز جنگ مزین شده که این آثار متعلق به هنرمند عزیز محمدرضا صفار زاده می باشند که توانسته اند در زمینه دفاع مقدس فعالیت های ارزشمندی را داشته باشند.

تاج افزودند که این نمایشگاه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و انجمن سینمای جوان دزفول برگزار شده که از تاریخ ۳۱ شهریور ۹۳ به مدت ۲ هفته دایر می باشد.

ایشان همچنین اعلام کردند که نمایش خاک به نویسندگی و کارگردانی عبدالمحمد نعناکار که یک نمایش دفاع مقدسی می باشد از تاریخ ۳۱ شهریور ۹۳ بمدت ۱۰ شب در تالار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول به روی صحنه رفته و دیدن این نمایش برای عموم آزاد است.

گزارش: محمدتقی شاه آبادی
عکاس: محمدتقی شاه آبادی ، شیرین خلقتی

 DSC_0242

DSC_0246

DSC_0253

DSC_0261

DSC_0268

DSC_0271

IMG_0799

IMG_0805

IMG_0796

IMG_0800

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1207

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا
دزفول ، شهرستان دزفول ، خوزستان ، هنردز ، هنر ، دز هنر ، دز ، استان خوزستان